Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajoknak számít az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak számít az hogy néz ki egy pasi?

Figyelt kérdés
Mi számít egy csajnál? (úgy értem hogy a pasi legyen kedves, udvarias stb.)
2010. aug. 7. 12:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A csajoknak fontosabb a belső, mint a kinézete a pasinak. Persze a vonzalomnak meg kell lennie.. ha komoly kapcsolatról van szó fontosabb az h a pasira egy nő fel tudjon nézni, legyen kedves, udvarias, törődjön a nő érzéseivel stb.. az egy éjszakás kalandnál ha szívdöglesztő a pasi az sokat segít.. :)
2010. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Szia!

Hát figyelj, egy lánynak minden vágya (de nem mindenkinek) hogy egy pasi kedves legyen, ne bunkózzon és ne legyen paraszt!Ha egy hűséges, aranyos... megértő fiú vagy akkor nem lesz gondod a csajokkal! Ne legyél undorító... úgy értve, ne böfögj ne hangoskodj! mert ez általában visszataszító! a Kinézet meg nem számít annyira, attól függ ki mit szeret! Fekete Haj -kék szem, vagy barna haj -barna szem, vagy szőke, és zöld szem... tök mind! de azért a jóképű pasiknak több esélyük van:)

2010. aug. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

szerintem fontos a külső.. nem mindegy hogy egy betyárbajszos mackónadrágos akar velem valamit.. vagy egy helyes fiú.. ;)


Nálam számít, normális ruhákba járjon, ne legyen büdös, ápoltság!, és kicsit ki is lehet dolgozva a teste.. de ne annyira hogy már ilyen bikagádzsonak tűnjön.. :) és legyen vicces, és jó fej, és ne legyen túlságosan féltékeny!!!

2010. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
aha... legalabbis annyibann h ha nem ismer de latja h cuki vagy akkor kivancsi lesz a belso tulajdonsagokra is.. de ha nem teccel neki elmegy mashova nezelodni:P
2010. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

tapasztalataim szerint nem, mármint én fiú vagyok és a tapasztalatot úgy értem, hogy nálam is sokszor előfordult, hogy a lány nem annyira jött be aztán megismertem és hirtelen megszépült aztán már az adott hölgyet láttam a legvonzóbb, legszebb csajnak minden lány között.

Feltételezem ez a lányoknál is előfordulhat.

2010. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
internetes ismerkedésnél fontos hogy a férfi szimpatikus legyen..
2010. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy számít.Legyen kövér és igénytelen hullaszagú,garantáltan lesznek női!
2010. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Számít hát, pont úgy mint nekünk. Csak letagadják, mert nem mondják ki nyíltan amit gondolnak. Amiket a belső stb ről mondanak az igaz, de úgy kell érteni, hogy csak azokra vonatkozik, akik már átmentek az első -kinézet szerinti - szűrőn.

Túl kedves, aranyos, jófej, hűséges stb típusokat meg előszeretettel használják ki, úgyhogy észnél kell lenni...

Persze tisztelet a kivételnek, biztos van...

2010. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én nem tagadom le, ahogy az előző válaszoló állítja. bevallom, nekem eléggé fontos, hogy a fiú jól nézzen ki. aztán persze a belső is nagyon sokat számít..
2010. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mivel a jól néz ki, tetszik, helyes pasi..stb szubjektív ugye kinek mi jön be..így értelmezhetetlen a kérdés.


Most komolyan ki meri azt állítani, hogy nem? Nyilván mindenkinek a maga ízlése szerint számít vagyis ha pl mackós vagy akkor X-nek gáz vagy Y-nak meg isten. Ennyi.

Ez a belső dolog nem úgy működik, hogy a csaj 150 kg, a melle a térdét veri vagy a pasi egy lerobbant csöves pofa aztán de szép a belsője, mert olyan kedves...stb aztán hajrá. Valamilyen szinten számít mindkét nemnél.

2010. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!