Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kicsuszott a randimom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsuszott a randimom egy puki, nagyon ciki???

Figyelt kérdés

Egesz nap rossz volt a hasam, fajdogalt es puffadt, vecere se tudtam elmenni, most este pedig randizom egy sraccal es mikor ultunk le egy padra hogy beszelgessunk hirtelen veletlen kicsuszott egy hangos puki, nagyon elszegyelltem magam... :( Sosem fordult meg elo velem ilyen.


L/21



2020. okt. 6. 19:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Addig nincs nagy baj, amíg nem bokáig érőt fingasz.
2020. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

4esnek:


Szabadban voltunk szoval szerencsere elment a szag hamar.

2020. okt. 6. 23:08
 13/30 anonim ***** válasza:
89%
Latszik, hogy fiatal vagy meg. A jo kapcsolat ott kezdodik, amikor mar fingoversenyt rendeztek odahaza.
2020. okt. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, ha tényleg szeret, nem zavarja :)
2020. okt. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
De kis cuki :D nekem tetszett volna és biztos, hogy poént csinálok az egészből... :D
2020. okt. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Aztán hogy viselkedtél??
2020. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Semmi különös, elnézést kértem. Mondtam neki hogy egész nap rossz volt a hasam.
2020. okt. 9. 17:42
 18/30 anonim ***** válasza:
17es Nekem így jó pont lenne. Has problémára hivatkozva (amire azt is hihetném kamu indok) lemondhattad volna a randit. Nem te kemény voltál pasiért bevállaltad kicsit betegen is a randit.....Max azt gondolhatja hogy miatta izgúltál,ami miatt jött a puki.
2020. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
18as hat igen, mindenaron el akartam menni a randira, bar nem hittem volna hogy ez a kis baleset megtortenik velem. :) Arra szamitottam hogy lehetnek hasi panaszaim, de pukira nem gondoltam hogy ki fog jonni a semmibol... :))
2020. okt. 9. 19:05
 20/30 anonim ***** válasza:
21%

Én leszek az óriási szörny, de nálam ez elég gáznak számítana. Simán megoldható valami szöveggel, hogy az ember arrébb menjen pár percre. Ha valaki annyira nem tisztel, hogy már első randin odaereszt valamit, akkor annak miért akarjak bármit is nyújtani?

És lehet azzal jönni, hogy természetes... A székletürítés is természetes, de gondolom senki sem megy első randin a wc-be a másikkal.

2020. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!