Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit válaszoltatok volna erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoltatok volna erre a kérdésre egy randin: mi a legnagyobb dolog, amit eddig elértél az életben?

Figyelt kérdés
Randin tette fel nekem egy férfi, melyre azt választoltam, hogy semmi olyat nem értem még el, amire bármelyik átlagember ne tudna szert tenni, de dolgozom azon, hogy ez ne így legyen. Szerinte betegesen perfekcionista vagyok és fél, hogy egy kapcsolatban tőle is ezt várnám el.

#randi #randevú #rendez vous
2020. okt. 20. 14:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egy óceán járó, az elég nagy volt. :-D
2020. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Vonat. :-)

Amúgy meg milyen kérdés ez? Mintha valami idióta állásinterjú lenne.

2020. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ne szó szerint èrtsétek a kérdést, hanem telejsítményre vonatkozóan.
2020. okt. 20. 14:59
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, ha vkinek nem fontos, hogy nagy dolgokat érjen el, meg perfekcionistának tart vkit, aki hajt, az miért tesz fel ilyen kérdést? Ilyenkor tényleg nem értem, mi a helyes válasz. Tudok késsel-villával enni?


Én azt válaszoltam volna, hogy lefogytam majdnem 40 kilót, és hogy a mai világban el tudom magam tartani. Amúgy biztos van olyan dolog is, amit elértem, ami más számára nagy, csak én nem gondolok úgy rá.

2020. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Teljesítményre!? mit akar hallani, hogy le szoṗtál egy lovat!?

Kicsit nekem is olyan ez mint ha állás-interjúztatna.

2020. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ő azt válaszolta erre, hogy mikor elvégezte az utasszállító pilóta képzést. Ehhez hasonló kaliberű dolgot én még nem értem el. Az, hogy lefogy x kg-ot, azt bárki megteheti, ha kevesebb kalóriát visz be a szervezetébe a napi szüksègleténèl. Az meg alapvető dolog, hogy dolgozik és el tudja magát az ember tartani.
2020. okt. 20. 15:10
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Lévén hogy randiig még nem jutottam el soha mert csóró vagyok, azt mondanám hogy az hogy itt ülök és randizok. 30/Incel
2020. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
6: azért PCOS és depresszió mellett nem könnyű, de nyilván könnyű ismeretlenül osztani az észt :).
2020. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Dietetikus segít az étrendben, egyébként tudom miről beszélsz, mert PCOS nekem is van IR mellett es fogytam 15 kg-ot, ennek már 6 éve, de eszembe nem jutna erre nagy teljesítményként tekinteni. Barki képes rá csak tartani kell az étrendet.
2020. okt. 20. 15:21
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtál kort, de az utasszállító pilóta képzést hogy végig csinálja, ez egy elég hosszú folyamat, és ezzel elég költséges is, ha 18 évesen kezdte akkor most kb. 40 éves lehet... és ha nem gazdag szülők fizették, akkor most nyakig lehet adósságban, vagy eddig csak dolgozott és semmit se élt.
2020. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!