Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit válaszoltatok volna erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoltatok volna erre a kérdésre egy randin: mi a legnagyobb dolog, amit eddig elértél az életben?

Figyelt kérdés
Randin tette fel nekem egy férfi, melyre azt választoltam, hogy semmi olyat nem értem még el, amire bármelyik átlagember ne tudna szert tenni, de dolgozom azon, hogy ez ne így legyen. Szerinte betegesen perfekcionista vagyok és fél, hogy egy kapcsolatban tőle is ezt várnám el.

#randi #randevú #rendez vous
2020. okt. 20. 14:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem az volt a kérdés, hogy milyen óriási teljesítményt tettél, hanem mi a legnagyobb. Te akkor nem értelmezted jól a kérdést.

De ennyi erővel meg "hát aki elmegy a pilótaképzőbe, meg tudná csinálni". Én is, ha az érdekelne, csak engem egy kevésbé izgalmas terület érdekelt. Attól még színjelessel végigcsináltam :D.

2020. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

~20 millióból 10~15 év alatt bárkiből lehet utasszállító pilóta.

(10~15 év, mert 2-3 év / x óra kell 1-1 modul után, ami egymás után épülnek.)

2020. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy vettem egy nagy levegőt, otthagytam a munkahelyemet, ami csak lehúzott és kizsigerelt, és a saját lábamra álltam vállalkozóként. Nagyon megváltozott az életem pozitív irányba, magamat is megleptem, hogy milyen gyorsan beindult a buli, de kellett ehhez a lépéshez bátorság bőven.

32N

2020. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13: ez szép, gratulálok! :-)

Milyen munkát hagytál ott, és milyen vállalkozásod lett?


Hasonló volt nálam is, vidéken minimálbérért voltam felszolgáló,

oké sok vendég nem volt, így munka idő 60% -ában tanultam,

de a hétvégék húzósak voltak, rendezvények, esküvők... ez tartotta fen az éttermet.

Aztán szabadúszó szoftverfejlesztőként vállalkozásba fogtam.

Már bő 10 éve csak ezzel foglalkozom. (33F)

2020. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
14: marketingcégnél dolgoztam, eleinte szerettem de a végén már borzasztó volt a légkör, és normális pénzt se nagyon akartak fizetni. Ugyanazt csinálom, mint ott, csak szabadúszóként, saját ügyfelekkel, és senki nem húzza le a bevétel 70-80 százalékát :D
2020. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor pályán maradtál, és igazad van, minek dolgoz másnak, és keresse rajtad a hasznot, ha magadnak is dolgozhatsz. :-)
2020. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jaja, ilyesmi gondolat vezérelt :) Te viszont nagyot váltottál, az is bátor lépés. De láthatóan bejött :)
2020. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez egyébként egy jó kérdés szerintem, sok mindent meg lehet tudni az emberről a válasza alapján, pl, hogy neki mi a fontos. Mert lehet a legnagyobb dolog mondjuk egy diploma, de ugyanaz az ember (aki diplomás) válaszolhatja azt is, hogy mondjuk nyert egy rajzpályázaton, vagy sikerült vennie saját pénzből egy szép autót. Mindenkit más mozgat, és az eddig elért dolgai a kiindulópontjai, valószínűleg azok mentén fog továbbhaladni az életben.

Pl én kicsit a hobbimnak élek, szeretnék egyszer azzal foglalkozni, és már nagyon közel járok hozzá, ezért valószínűleg az abban elárt sikeremet említeném.

2020. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 exronin ***** válasza:

25 évvel ezelőtt hajléktalan cigánygyerek voltam az utcán. Most pakfenntartási igazgató van a névjegyemen.

Nagyon hosszú és tanulságos út volt.

2020. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!