Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti ezt hogy fogadnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés

Feladtok egy hirdetést, hogy egy szalonban műköröm építést vállaltok (pontos címet is írtok), majd néhány nap múlva megjelenik egy férfi, hogy veled szeretne beszélni. Nem akar feltartani munkaidőben, úgyhogy a lényegre tér. Randira hív, szeretne veled találkozni valamelyik nap.

Az egyik ismerősöm osztotta meg a lány bejegyzését és külsőre nekem tetszik, jó lenne megismerni őt. Egyáltalán beengednek engem oda? :DD



2020. nov. 3. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Persze, kérjél tőle egy menyasszonyi francia körmit. :)
2020. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Utána mindenképpen, de előtte elhívom randizni :DD
2020. nov. 3. 20:43
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Azért ezt kicsit tolakodásnak érezném.. nem mondom, hogy megnyugodnék, ha egy idegen pasi csak úgy odaállítana a munkahelyemre :)
2020. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Elég beteg. Azonnal férjnél lennék.
2020. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy fura elsőre, de másképp nem tudok kapcsolatba lépni vele. Nem levelezni szeretnék.
2020. nov. 3. 21:02
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Elég fura lenne csak úgy beállítani. Én nő vagyok, de elmondom mit tennék a helyedben. Valamelyik női családtagnak, anyukának vagy akárkinek kérnék időpontot meglepi manikűrre, aztán elvinném a szalonhoz. Egyrészt jó benyomást tenne a lányra ha látja hogy ilyen jófej vagy a családtagoddal és befizeted egy ilyenre, másrészt akkor már személyesen is válthatnátok pár szót.
2020. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6-os köszi! :) Ezzel csak az a baj, hogy a rokonaim, családom több mint 100 km-re van ettől a várostól, ahol ő dolgozik és ahol én tanulok.

Megpróbálok akkor valami finomabb megoldást találni.

2020. nov. 3. 21:11
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
De miért nem jó, ha simán ráírsz? Valami “spontán” alkalmat akarsz mindenképp? :)
2020. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, mindenképp. Abból indulok ki, hogy tudom hogy hol dolgozik és szeretnék biztosra menni. Tinderen fent voltam egy ideig, ott face/instagram elérhetőségek is meg voltak adva többeknél. Hiába írtam, csak elküldte, nem kézbesítette. Ezt nem akarom még egyszer eljátszani és nem ott akarok írni neki (mert ha utána személyesen találkozunk és megkeresem ahogy az elején akartam, az már úgy elég béna) és azt sem szeretném ha egy idő múlva egy másik férfival látnám valamelyik képén :)

Szóval lehet hogy tényleg furcsa egy megoldás, de szerintem ez a legrövidebb út.

2020. nov. 3. 21:37
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Értem. Igen, érthető a te szempontod. De tényleg ne állíts be hozza random :D

Esetleg ahol dolgozik, nincs fodrászat is vagy ilyesmi? Bemehetnél érdeklődni, hogy van-e fodrászat/férfi vagy női fodrászat/esetleg időpont oda.

2020. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!