Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor szoktátok/szokták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szoktátok/szokták kimondani, hogy párkapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Mikor már szerelmesek vagytok vagy csak alakul a dolog?

2021. febr. 20. 18:57
A kérdező szavazást indított:
Mikor már tudom, hogy szerelmes vagyok.
Mikor még alakul.
23 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Akik már akkor belemennek mikor még nem szerelmesek miért teszik? Előbb nem lenne jobb megismerni jobban a másikat, hogy belé tudjatok szeretni?
2021. febr. 21. 01:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez megbeszélés kérdése. amikor tisztázzátok hogy akkor ti most együtt vagytok.

szerelem előtt, hát valószínűleg mert nagyon nagyon tetszik az illető és tudod hogy bele fogsz szeretni

2021. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Közösen kell kitalálni az időpontot, ne legyen sértődés, hogy mikortól megcsalás.
2021. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Én úgy mentem bele hogy nem voltam szerelmes. Elég sokat csalódtam előtte, tetszett de nem vártam semmit, a kudarcaim miatt. 1 hónap után mondtuk ki hogy együtt vagyunk. jelenleg 2 hónapja tart hivatalosan. Most volt az első szeretlek, és az a folyamat része, amikor tényleg kezdek kérdések nélkül, ELMÉLYÜLTEN szeretni valakit. Azért aki, és nem egy ideállt. Szerintem ez a folyamat jobb, mint a mindent elsöprő és racionalitást eldobó szerelem. Nem is veszekszünk, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, ellentétbe a barátaimmal pl akik hirtelen kapcsolat, fellángolás és jöttek a gondok



persze, ez egyéni, kinek mi a jó módszer

2021. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első csók után amikor azt érezzük,hogy megvan az a bizonyos vonzalom.
2021. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem leginkább a csók plusz a mélyebb érzelmek, az egyre bensőségesebb beszélgetések, randik döntik el, bár ismertem olyanokat, akik már ugyan együtt voltak, de még semmi nem volt. Mindenesetre ezt lehet érezni, nem kell konkrétan ezt megbeszélni.
2021. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Hát nekem volt csaj, akivel dugtam rendszeresen, de nem voltam vele együtt szerinte
2021. márc. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!