Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben az esetben tudok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben tudok még próbálkozni? Vagy elúszott minden? 21/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel régóta beszélgetek, barátként nézek rá, bár nem annak indult. Konkrét dolog nem történt, csak egyszerűen baromi jól néz ki, és nem tudtam magamban tartani a véleményemet. Meg ő is azért írt rám mert tetszettem neki. Sokat beszélgetünk, részemről csak barátság, hát most viszont történt egy csavar.


Találkoztam buszon volt sulis szerelmemmel, akivel már vagy 5-6 éve nem beszéltem, de fülig szerelmes voltam belé. És olyan jól elbeszélgettünk, hogy elhívott fagyizni. Minden tökéletes volt, be vagyok zsongva még mindig mint egy tinédzser, hogy igen, én akarom őt, és szerelmes is tudnék lenni, és madarat lehet velem fogatni.


Csak hogy nem tudtam, hogy a két fiú barátok... És szóba jöttem mindkettejük részéről, és baromira ki vannak akadva. Pedig sosem beszéltek egymásról, közös képük sincsen sehol, nem gondoltam volna... A sulis szerelmem szerintem a barátjára való tekintettel nem keres engem. Mert viszont a "barát zónás" fiú ki van akadva, mert ő azt hitte több is lesz köztünk. Nagyon nagy fejtörést okozott mit csináljak, legszïvesebben kimondtam volna hogy kit választanék kettőjük közül, de ebben a szituban ilyet nem tehettem, mert hát nem is beszéltem a sulis szerelmemmel ilyenről. De tisztáztam hogy csak barátként nézek rá, mármint akire tényleg úgy nézek, úgy néz ki el is fogadta, de annyira kiakadt hogy már ő sem ír egyáltalán napok óta. (Nem is baj)


Kérdés, hogy ezek után van-e még esélyem a fiúnál, aki érdekel? Nem akarok neki magyarázkodni nehogy túl gondolja, de tényleg rajta kívűl senki más nem érdekel. Annyira működik a kémia köztünk, neki is annyira csillogott a szeme mikor "randiztunk", nagyon romantikus volt. én arra gondoltam idővel majd leülepedik, bár lehet a megbeszélés lenne a jobb...

Nem tudom mit csináljak... :( tényleg akarom őt...


Én 21 éves vagyok, Ő 20.


2021. ápr. 25. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

"Mert viszont a "barát zónás" fiú ki van akadva, mert ő azt hitte több is lesz köztünk."


JÓ REGGELT!!!


Te komolyan beszoptad, hogy egy fiú "barátkozni" akar??? 21 éves, felnőtt nőként???

SOHA! Nem barátkozunk mi férfiak nőkkel, ha mégis ezt mondjuk csak azért van, mert várjuk a megfelelő pillanatot, hogy mikor mehetünk rátok, pl.: amikor lelép a pasid, meghal a nyulad, bepiálsz, vagy bukod a ZH.-t.


Fel kéne nőnötök lányok!

2021. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Nincs sok esélyed, meglévő jó barátság fontosabb, mint egy esetleges kapcsolat.

Nem akadtak volna ki, ha tiszta lapokkal játszol.

2021. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem alakult ki szoros kapcsolat a fiú és köztem, szóval nem hiszem hogy ez konfliktus lenne közöttük. Szerintem egy kis idő és már el is felejtik. Na meg nem vagyok egy nagy szépség, simán talál rajtam kívül más csajszit.


Inkább azt nem tudom, hogy ezek után nem-e írtam le magam annál a fiúnál aki tényleg érdekel... Jóvá akarom tenni de nem rohanhatom le azzal hogy nagyon bejön nekem... Vele akarok kialakítani egy jó kapcsolatot, de ez igy most nagyon nem hiányzott...

2021. ápr. 25. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Legalább megtanulod, hogy legközelebb nem hülyítesz egy fiút se, hanem ha nem akarsz tőle semmit, akkor azt még az elején tisztázod vele, és akkor nem fogja a haverjának azt mondani, hogy "pedig alakulgat köztünk valami".


Egyébként meg próbáld elmagyarázni a szitut annak a srácnak, aki bejön neked, hátha megérti, de az is lehet, hogy nem érti meg, vagy megérti, de a barátjára való tekintettel mellőzni fog téged.

2021. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nem alakult ki szoros kapcsolat a fiú és köztem, szóval nem hiszem hogy ez konfliktus lenne közöttük."


Ez csak SZERINTED van igy. Mindig lehet erezni, hogy a masik tobbet akar. MINDIG! Te tudtad, es ennek ellenere hagytad, hogy korulotted legyeskedjen, hiszen a figyelme az jol esett. Nem feltetlenul direkt rosszat akartal, de ezt csinaltad, mert neked eppen jol esett, es nem torodtel a masik ember erzeseivel.


A sulis szerelmed (ha van egy kis esze) nem konkretan a baratja miatt nem keres teged, hanem mert ugy altalanossagban teljesen hidegen hagyott egy masik ember lelkivilaga.


Tanulsag: ha valaki kifejezi azt, hogy tetszik neked, akkor azzal utana nem baratkozol! Nincsenek kettesben programok, napi szintu online kapcsolattartas, mely beszelgetesek, stb. Maximum ha kozos a barati tarsasag, es osszejovetelekkor talalkoztok, akkor ott persze beszelgettek egymassal, de elkerulod ott is a kettesben toltott pillanatokat.

2021. ápr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs rosszul irtam "...kifejezi azt, hogy tetszel neki..." igy helyes a mondat.
2021. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm megfogadom a tanácsokat
2021. ápr. 26. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!