Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki már randizott skandináv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki már randizott skandináv férfival?

Figyelt kérdés
Gondolok itt svéd, norvég, finn férfiakra. Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2021. júl. 28. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2021. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%
alkoholisták, markánsak, a férfi az úr a háznál a nőnek kuss van.
2021. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

#2 A viking korszakban talan igy volt. :)

Norveg parom volt hosszutavon. Baromi magasak, karakteres arcuak, nyugodtak es tenyleg imadnak inni. Legtobbszor elfogadoak es befogadoak. Nem igazan felelnek meg a klasszikus szlav/keleti ferfi-macso elvarasoknak. :)

2021. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4%

2.


A mai skandinávok kb. ilyesmik: [link]



És van különbség a befogadó és a teljesen naiv között. Befogadó pl. Izland, Finnország vagy Dánia akik elég toleránsak, de a züllött elemeket, agresszív karaktereket nem engedik be, vagy eltávolítják őket hamar.


Még Hollandia és Svájc is határeset. Norvégia szintén, de náluk sajnos a bűnözők pátyolgatása elég hagyományos, aranyos amikor a sorozatgyilkos bácsi egy szállodai szobának is beillő helyen "raboskodik".


Átesett a ló túloldalára és teljesen naiv-bárgyú hozzáállást képvisel: Franciaország, Németország, Svédország, Belgium.

2021. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Én randiztam tavaly egy svéd fiatalemberrel. Jóképű volt, jólöltözött, kifogástalan úriember, anyanyelvi szinten beszélt angolul.

Túlzottan nem ismertem meg, de az én ízlésemnek kissé zárkózott, sótlan volt, jobban szeretem a dumálós, viccelődős srácokat.

Azt gondolnám, alapvetően nyugodtak, zárkózottak, jólneveltek, és egyenrangú félként kezelik a hölgyeket, de ez a nagy nyugi sem való mindenkinek 🙂

2021. júl. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
2: PONT, hogy nem ilyenek. Én ugyan nem randiztam skandináv férfival (na az lenne még egy szép baleset! 😆😆😆), de van női barátom, aki kinn él Norvégiában, és a párja norvég. A srác ugyanúgy végez házimunkát, ugyanúgy főz, mos, takarít. Ott ez a természetes. Nincsen rászorulva, hogy más ellássa, kiszolgálja. És a legtöbb srác a baráti körében gyereket nevel, gyereket lát el, támasza a párjának. Úgyhogy jó nagy f*szságot írtál...
2021. júl. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ah, de kellene egy jólöltözött nyugis svéd.
2021. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Ezt tapasztalatból írtad? Ha igen, akkor rossz férfit foghattál ki. :(
2021. aug. 2. 19:29
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
2-es csak trolkodott.
2021. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
De az alkoholizmus az stimmel.
2021. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!