Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérjem meg a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem meg a barátnőmet, hogy ő fizessen?

Figyelt kérdés

A kapcsolat elején szerintem természetes, hogy a férfi fizet ha elmegyünk valahová. Azonban már lassan fél éve vagyunk együtt és nem tudom ti hogy vélitek, de szerintem ennyi idő után elérkezett az ideje, hogy vagy: egyszer én, egyszer ő; vagy pedig mindketten a magunkét fizessük.

Szeretem és komoly szándékaim vannak vele, ugyanakkor rosszul esik, hogy mindig elvárja hogy én álljam a dolgokat.

Lehet velem van a baj, de nem az a természetes ha mindkét fél magának fizet?



2021. szept. 10. 13:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
0%
19-igen, az meg a nok dolga lenne elsosorban.. nem vagyok a kettos merce hive ne aggodj:)
2021. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Hát említsd meg neki, hogy milyen jól esik neked, hogy ő nem olyan, mint a tucatnők, akik elvárják, hogy mindent a másik fizessen.
2021. szept. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
21%
Alap, hogy a férfi fizet! Nekem ez kiváloan bevált az elmult 16 ev során!
2021. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Repkednek a mínuszok:


Szituàció:

Van egy pàrkapcsolatom, sok mindent csinálunk együtt , többek között ètterembe jàrunk, nagyon mindig èn fizettem és engem zavar , Hogy adjam a tudtàra? Megbeszèlem vele ...

Ja nem be írok a gykra, hogy hogyan lehetne körmöntfont módon ràterelni arra , hogy ő is fizessen nèha, vagy mindenki fizesse a sajàtjàt.


Geccc, ez milyen kapcsolat lehet.

Jöhet a -

2021. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

24


#23-as vagyok! Én likeoltam!

Szerintem is, ha ez zavarja, mondja el! A Nő pedi eldontheti, hogy kell e neki igy a férfi avagy nem! (Nekem mondjuk nem kéne) van ezer másik aki közül választhatok

2021. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Mióta kiírtam a kérdést úgy tűnik nincs ilyen gondom. Legtöbbször még mindig én fizetek, de pl. tegnap este magától fizette a sajátját, vagy egy pár napja kétszer egymás után ő rendelt kaját.

Ezek után picit bűntudatom van a kérdés miatt 😅

2021. szept. 16. 12:05
 27/35 anonim ***** válasza:
Lehet gyk-zik és magára ismert a kérdésre. 😁
2021. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
35%
Nem baj kérdező, legközelebb farkat is növeszt magának. Nehogy túl dolgozd magad… ! Reméljük minden munkát szigorúan felesben fogtok a jövőben végezni. A terhességet és a szülést is beleértve. Meg a kisgyermekes időszak minden szépségét. Mosogatás, házimunka, gyerek pelenkázása, éjszakai szoptatás, gyermekhez felkelés, beteg gyermek ápolása, tanulás vele, szülői értekezletek stb…majd idős szülők ápolása, anyagi megsegítése… természetesen munka mellett mindezt. Hiszen egyenjogúság van nem?
2021. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
10%

28

Igen! Pontosan ezért gondolom, hogy MINDENT a férfinek kell fizetnie. Mert akiert felaldozom a kényelmes szingli életemet, attol ez a minimum elvarás

2021. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
28: Én éppenséggel egyetértek. Egy kapcsolatban minden terhet meg kell osztani, felezni.
2021. szept. 16. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!