Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérjem meg a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem meg a barátnőmet, hogy ő fizessen?

Figyelt kérdés

A kapcsolat elején szerintem természetes, hogy a férfi fizet ha elmegyünk valahová. Azonban már lassan fél éve vagyunk együtt és nem tudom ti hogy vélitek, de szerintem ennyi idő után elérkezett az ideje, hogy vagy: egyszer én, egyszer ő; vagy pedig mindketten a magunkét fizessük.

Szeretem és komoly szándékaim vannak vele, ugyanakkor rosszul esik, hogy mindig elvárja hogy én álljam a dolgokat.

Lehet velem van a baj, de nem az a természetes ha mindkét fél magának fizet?



2021. szept. 10. 13:57
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Mivel férfi és nő bár egyenlő l, de nem egyforma, nem fogsz tudni mindent megfelezni. Van, ami a nő feladata és van, ami a férfié. Ez mióta a világ világ, évezredek óta így van. Gyermeket kihordani, szülni sosem fogsz tudni, családot érzelmileg összetartani szintén nem olyan sikerrel. A nő, amikor a te gyermekeket várja, szüli, gondozza, nem fog tudni pénzt keresni. Én olyan férfit választottam, aki biztonságot nyújt nekünk. Volt idő, amikor sokkal többet keresett nálam, ebből sosem volt gond. Én másban kompenzáltam, ami neki nagyon fontos volt. Most már én keresek többet, a sors iróniája:) Mivel egy család vagyunk, közös a kassza is. Nincs jelentősége ki mikor fizet. Ő fizet szinte mindig nyilvános helyen :))
2021. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Az más, amikor elköteleztétek magatokat és tudjátok, hogy együtt fogjátok leélni az életeteket :)
2021. szept. 16. 23:19
 33/35 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy komolyak a szándékait vele.
2021. szept. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Ez rajta is múlik.
2021. szept. 17. 09:49
 35/35 anonim ***** válasza:
Tehát bizonytalan vagy benne és nem szeretnél olyan nőbe fektetni, aki utána rútul átver. Sajnos erre semmi garancia sincs… azért azt lehet látni, hogy a másik kihasználós-e, vagy sem. Pl te fizetsz, de ő főz neked finomakat, meghív vacsira, gondoskodó, érzékeny stb.
2021. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!