Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem nagyon keres. Érdemes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon keres. Érdemes még próbálkoznom? L

Figyelt kérdés

Már 2 randim volt egy fiúval, jól elbeszélgettünk, jól éreztük magunkat (csók nem volt, csak hosszú ölelés). Online kommunikáció terén azonban elég szűkszavú a srác, általában rövid mondatokban válaszol. Mindkét randit ő kezdeményezte. A második randi (múlt hétvége) után azonban nem vetette fel, hogy találkozzunk ismét. Ezen a héten háromszor írtam neki, sok sikert kívántam vaamihez stb. Mindig válaszolt, de a "szokásos" szúkszavú stílusban.


Arra gondoltam, hogy mivel többször írtam neki én (ergo jeleztem, hogy továbbra is érdekel), még egy pár napig várok, hogy ő írjon, ha nem, akkor felajánlok még egy találkozót. Ha úgy látom, hogy annyira nem lelkes, akkor hagyom. Mit gondoltok? (Sajnos elég tapasztalatlan vagyok randizás területén, pedig már nem vagyok tini.)



2021. okt. 8. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem erőltetném, elég nyögvenyelős már most.
2021. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem jó jel, ha ilyen sok napig nem hívott el újra randizni :( #1 +1
2021. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahh, ha te irsz neki, akkor mar ne te ajánld fel a találkozót is.

Ha rajta mulna lehet mar nem is beszelnetek.

2021. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van, több mint valószínű ez ennyi volt :( Az első és a második randi között azért beszédesebb volt, szóval valószínűleg a második után mégse tetszettem annyira.


Nem írok neki többet, messengeren kitöröltem az üzeneteket is, ne is lássam :D

2021. okt. 8. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Szerintem ő már elengedte ezt az ismerkedést. Ne hívd őt randira, neki kellene tenni valamit a dologért.

Nem mondott semmit, amivel utalt volna rá hogy nem szeretné folytatni az ismerkedést?

2021. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nehogy még találkozót ajánlgass neki! Hívjon el ő az most, ha akar valamit. A helyedben nem erőltetném.
2021. okt. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
EZ csak azért nem ráz le véglegesen, mert akkor még alkalomra se vehetne elő. Hagyd.
2021. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen igen, már ki is töröltem mindenhonnan. Jobban belegondolva, nem is vesztettem sokat, már 2 randi alatt is feltűnt néhány idegesítő szokása. Gondolom, nem talált elég szépnek, az alapján, hogy milyen elejtett megjegyzéseket mondott, hogy milyen haj tetszik neki (az enyémnek az ellentéte) stb.


Sajnos van esély rá, hogy össze fogunk még futni párszor közös ismerős révén. Szerintem ezért is lett volna tisztességesebb, ha nyíltan megmondja, hogy nem akar folytatást. De hát a ghosting nagy divat manapság...

2021. okt. 10. 12:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos
2022. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!