Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Működhetne a párkapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhetne a párkapcsolat egy külföldi nővel?

Figyelt kérdés

Az egyetemen ismerkedtünk meg mesterszakon közös csoportmunka keretein belül, először csak azért beszélgettünk, mert én legalább tudtam az angolomat fejleszteni, Ő pedig így könnyebben elboldogult itt Magyarországon.


Viszont fokozatosan átment ez a szimpátia vonzalommá mind a kettőnk részéről, el is hívtam randizni, szóval csütörtökön randizunk.


Viszont este gondolkoztam, és nem tudom, hogy mennyire lenne ez működő képes hosszútávon? Esetleg ez azzal jár-e, hogy majd oda kell költöznöm az Ő országukba, vagy marad Ő itt.


Mi a véleményetek?


Mind a ketten 24 évesek vagyunk.


2021. okt. 18. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hat szerintem ezen korai meg gondolkodni 1. randi elott, az is lehet, hogy rajottok, nem passzoltok vagy nem sikerul jol a randi.

de igen, ha komlyan es hosszutvara terveznetek, vagy neki kell idekoltozni vagy neked az o orszagaba. ha ez teljesen kizart, jbb hagyni az egeszet. de mondom, elso randi elott nagyon korai meg ezen kattogni.

2021. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Bármelyik opció adott, ezt nektek kell egyeztetni. Randizzatok, egyelőre még ne támadd le vele, utána viszont muszáj lesz elbeszélgetnetek, mert ez egy lényeges kérdés.
2021. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Mondjuk elég gáz a kérdésed egy 24 éves mesterszakosként.
2021. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 24 éves mesterszakos vagyok, de ez a kérdés fuh... kicsit túl gondolod a dolgokat. Még az első randin se vagy túl, ember ;) ráérsz utána ezen agyalni, ha tényleg mindketten komolyat akartok. Lehet, hogy csak úgy összejárogatni akar a csaj (nyilván ő is tudja, hogy előtt vagy utóbb döntenie kell)
2021. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%
Semmilyen nővel nem működik
2021. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt külföldi barátnőm, nálunk működött, de neki esélye se lett volna ideköltözni mert a szakmája az országához kötötte. (Magyarországon nem volt szükség erre a szakmára)


Szóval arra fel kell készülnöd, hogy valamelyikőtöknek költöznie kell.


Én végül szakítottam a barátnőmmel és hazaköltöztem, azóta magyar barátnőm van és eszem ágában sincs külföldi nővel kezdeni. Bár ehhez hozzátartozik, hogy engem nagyon sok rokon, barát köt ide és én remekül érzem magam itthon. Főleg miután hosszú éveket éltem több országban.


Ha te nem vagy ennyire "röghöz kötött", mint én, egy próbát megér.

2021. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!