Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan működhetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan működhetne hosszútávon a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
A párom 28éves kint él Spanyolországban, ott találkoztunk. Nagyon hamar egymásba szerettünk a családja annak ellenére, hogy eleinte nem tudtak mit kezdeni a helyzettel nagyon megszerettek(7 hónapja vagyunk együtt) A kapcsolatunk elég harmonikus kisebb vitáink természetesen vannak de a legtöbb a távolságból fakad..Többször felmerült az ötlet, hogy összeköltözzünk és kint el is tudnék helyezkedni. Többször utalt rá, hogy velem hosszú távra tervezne. Egy problémám van: itthon járok egyetemre(állami támogatottan) ha pedig nem fejezem be VAGY befejezem de kint helyezkedek el akkor vissza kell térítenem a pénzt, ami valljuk be nem 2 fillér... Hiába lenne munkám, aggódnék hogy egy halom adósságot cipelnék magammal. Mit tennétek?

2015. aug. 5. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

egyetemet mindenkeppen fejezd be.


A tobbi meg ahogy adodik.

2015. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ő az, akivel le kell élned az életed, akkor megvár. Ha nem ő az, akkor meg nincs is kérdés.

Fejezd be az egyetemet mindenképp.

2015. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy pedig ő jöjjön ide Magyarországra.
2015. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz:) Az utolsó lehetőség is felmerült DE itthon én sem találok munkát, ő pedig nem tudom mihez kezdene hiszen nem beszél se magyarul se angolul tehát ezt elvetettük
2015. aug. 5. 17:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Az is felmerült, hogy egy 3. országba költöznénk mivel egy internacionális cégnél dolgozik(ott dolgozhatnék én is) és vannak ilyen csereprogramok vagy nem tudom hogy mondjam..Csak nem szeretném, hogy ő is távol legyen a gyökereitől + én is. Meg persze a gyermeket vállalnánk akkor nem szeretném hogy olyan helyen nőjön fel ahova a szüleit a munkán kívül semmi nem köti :(
2015. aug. 5. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egyetemi diplomad a legfontosabb. Ha nem csinalod, eleted vegeig segedmunkabol elhetsz es nyomoroghatsz. A sajat magadba fektetett energia, kepzes a legfontosabb.

Soha ne hagyd, hogy akadalyozzanak a diplomad megszerzeseben. Ha ezt nem erti meg, hogy megcsinalod a nivos , europaszerte elismert magyar diplomad, akkor rugd ki. N

2015. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!