Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kevésbé dekoratív lányok-nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé dekoratív lányok-nők! Nektek mennyi KOMOLY udvarlótok van?

Figyelt kérdés

Akik azonnal kezdenének veletek párkapcsolatot, úgy érzitek.


F/31


2021. dec. 24. 11:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem ettől függ.


Ha valaki szocializalt barátkozós, széles ismerettségi köre kapcsolatrendszere van es benne van az életben, bőven hamarabb elkel, mint egy magányos antiszoc csinibaba.

2021. dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
#1: pontosan, egyetértek. A kérdezőnek meg üzenném, hogy legközelebb használja a kevés megmaradt agysejtjét is némi gondolkodásra, mielőtt kérdést ír ki. Udvarolni annak szoktak, aki MEGENGEDI, más szóval: aki hajlandó egyáltalán szóba ereszkedni bárkivel is. Erre nem gondoltál?
2021. dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Úristen, feltettem egy kérdést hogy a kevésbé csinos nőknek mennyi udvarlójuk van, erre engem kezdtek el szidni...


Jézusom!


A nők egója a sztratoszférában van....

2021. dec. 24. 12:16
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem véletlen. Ez egy privi előtti kérdés. Hidd el mindenkinek annyi udvarlója van, amennyit akar, de téged pl nem szeretnének. A fickóknak is annyi csajuk van amennyit akarnak. Ez nem lehet akadály. De nagyon sokan csak egy emberrel kavarnak egyszerre, mert így érzik fernek.
2021. dec. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4: Tessék? Milyen privi? Miről beszélsz? Miért lenne annyi udvarlója amennyit akar?

Meg pláne hogy lenne egy pasinak annyi csaja amennyit akar?


S meg vagy róla győződve hogy valami nagy okosságot írtál, közben meg butaságokat írsz...

2021. dec. 24. 12:20
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Balázska... Nagyon unalmas vagy! Segíts anyukának az ebédnél.
2021. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek kedves hatos királylány, hogy unalmas vagyok! Felraktam egy kérdést ,hogy a kevésbé csinos nőknek mennyien udvarolnak!


Erre nem sikerült még válaszolnia egyetlen érintettnek se!


Ehelyett kaptam gőgös, buta kommenteket....

2021. dec. 24. 12:25
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, szerintem nulla jelenleg, mert nagyon el vagyok szigetelve az emberektől (home office stb, nincsenek aktív ismeretségeim szingli pasikkal).


Amúgy fogalmam sincs, mennyire vagyok dekoratív. A férfiaktól sok bókot kapok, viszont az (enyhén szólva toxikus) rokonaim szerint csúnya vagyok, ebben a tudatban nőttem fel. Szóval passz.

2021. dec. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Áldott békés karácsonyt neked Balázs! 🌲
2021. dec. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Lehet még nem ittál, akkor fogyassz valamit.
2021. dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!