Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményed egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy ilyen férfiról?

Figyelt kérdés
Majdnem napiszinten az autójáról posztol képeket, többet mint saját magáról. Ennek lehetnek különböző okai azon kívül hogy szereti az autókat?

2022. jan. 9. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Nem mindegy miről posztol ??

Ha meg ribiket posztolna akkor meg az lenne a bajod

2022. jan. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy egy nőnek ez hihetetlenül hangzik, de ezeknek a posztolásoknak leginkább az az oka, hogy szereti az autóját.


Tudod, a férfiak nem agyalják túl a dolgokat. Ha az autóját szereti, arról posztol. Ha a bodobácsok iránt érdeklődne, akkor azokról tenne föl képeket.

2022. jan. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
elképzelhető, hogy kedveli a személygépjárművét
2022. jan. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már szerelem. Itt már csak második lehetsz :D
2022. jan. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Az első gondolatom, hogy szeret vezetni és fontos neki az autója, amit teljesen megértek. Én is szoktam az enyémről csinálni képeket. Mellesleg nagyon imponáló, mikor egy pasi nagy becsben tartja a kocsiját, napi szinten pepecsel vele.
2022. jan. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kevés az infó, és amúgy sem szabad véleményezni más embert.
2022. jan. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy egy auto buz1. Kerülöm az ilyet rossz tapasztalatok miatt.
2022. jan. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Ahogy utolsó is írja, autób.zi, semmi különös. Nekem személy szerint nem szimpatikus, mert sem a naponta posztolókat, sem az autón.zikat nem szeretem, de semmiből nem áll továbbgörgetni.
2022. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!