Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most alszom először a srácnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most alszom először a srácnál, de tartok a helyzettől a mosdóhasználat miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Oké, tudom, hogy ciki, meg gyerekes, hogy emiatt aggódom, de már egy ideje dumálunk meg találkozgatunk, most fogok nála először aludni, és engem a leginkább a nagyvécézés aggaszt. Nekem ez reggelente úgy szokott kinézni, hogy amint eszek, vagy iszom egy kávét, már megyek is vécére, és nem volt még párkapcsolatom, hogy ez probléma lenne. Nem nagyon szeretnék náluk ilyesmit csinálni, de hazaugrani sem opció. Annyira azért még nem vagyunk olyanban, hogy ezt vele meg merném beszélni, de eléggé szorongok emiatt. Ti voltatok már ilyen helyzetben?

2022. jan. 16. 19:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Ha kő, roggyancsá bele egy nagyot.ne foglakozzá senkivel.
2022. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
ha az első adag kijön húzd is le a wc-t, majd a végén még 1x. így kevésbé marad meg a szarszag.
2022. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%

Ne igyál kávét.

Reggel meddig leszel nála, mikor tudsz hazamenni?

2022. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
15%
Nem bírod ki egynapig Kula bá látogatása nélkül? Egyél előző nap egy nagy adag pilótakekszet a duplakakósból és nem fogsz wc-re menni az fix. Vagy vágd rá a fülest, aztán ennyi. Van rokonom akinél ha vagyunk meg is mondja, hogy ő most hosszabban kint lesz és addig ha lehet menjünk át másik helyiségbe, ami onnan messzebb van, olyankor szoktunk kimenni az udvarra, játszani a cicáival meg bosszantani az alkoholista redneck-parasztbácsi szomszédot :D Az mekkora bunkó!
2022. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még a sokadik barátomnál is idő kellett mire ment :D

Vagy nem is fog kelleni, vagy gyors leszel. Ha ott a csap nyisd meg, vagy huzd le "közben", es akkor nem fog zavarni a hang.

Pedig amúgy a fiúkat ez nem zavarja, inkább csak mi nők vagyunk ilyenek.

2022. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
32%

5.


Azért van akit zavar, mármint ha neki kell mennie. Szerintem ez inkább mentalitás kérdése.

2022. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Én nem feszengtem emiatt. Otthagytam a pasit a szobába, bementem a kétbetűsre, elvégeztem a dolgom... Mit kell ezen parázni, ez természetes dolog.
2022. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
14%

azért a következő szitu vicces lenne,.....


"jajj szívem kisz*rtam magam kijött minden, akkor csináljuk végre análisan?"

2022. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

ismerős.

én pár alkalom után megmondtam egy hasonló lánynak, hogy furának tartom amiért kb sose megy el wcre.

aztán reggel meg úgy szoktam, hogy mondjuk a nagyszobámban vagyunk, majd felállok bezárom az ajtaját és elmegyek rottyantani.

és a lányok is átveszik ezt.

bezárják az ajtót én meg addig nézem a tv-t vagy valami.

emberek ők is.

2022. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem akkor sem zavarna ha idegen lennél :D

28/F

2022. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!