Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik ti jàrnàtok vagy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti jàrnàtok vagy el tudnàtok képzelni magatok mellé roma szàrmazàsú nőt?

Figyelt kérdés
Nem egy embert ismertem magyar szàrmazàsú pasi akinek roma származású barátnője van. Van olyan nő akin nem látszik a származása de a stílus hiába művelt a nő egyszerűen nem tudja elhagyni a stílust mert a vér kötelez. Rengeteg fux a nyakában vastag láncok karkötő gyűrűk ha pedig kocsiról van szó BMW vagy Audi. Én ezt tapasztalom. Sajnos unokatesóm most egy roma származású nővel van hiába mondtuk neki hogy hosszú távon nem lesz jó de nem hallgat senkire.
2022. márc. 20. 10:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
15%
Ide fix hogy azok a férfiak írnak nemet hogy ciki lenne meg stb akik otthon főznek meg mosogatnak 😂 na inkább ez a ciki uraim, meg amilyen viselkedést az asszonyaitok megengednek magatoknak!
2022. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11. Azért mert valaki a női dolgokat is megcsinálja férfiként még nem összefüggésbe hozható egy roma csaj ellenességgel, tehát hülyeség amit írtál. Sokan nem szeretnék a fél rokonságot magukra haragítani ha bedilizik a csaj , ennyi az egész. Fél cigány férfiként nekem sem kellene a retardált család hülyesége, mivel nekem 1 rokoni szálam sincs , mondhatni család mentes vagyok.
2022. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#11 Ezt egyedül te és a tesóid találják cikinek.
2022. márc. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#11 Azért főzök, mert szeretek és szeretem a párom. Azért mosogatok, mert természetesnek veszem és tisztelem a párom annyira, hogy nem hagyom rá. Többek közt szeretem a rendet. Amit a magadfajtáról megint csak nem lehet elmondani.
2022. márc. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Na igen erről beszéltem😂

A magyaroknál a papucsság a divat eldobom az agyam...😀😀 nálatok lassan az asszony hordja a f...t is

2022. márc. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az igényesség és tisztelet a párom iránt nem papucsság. A magadfajta fogyatékos barnák ezt sose fogják megérteni.
2022. márc. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Es most csak el kell kepzelni, hogy egy 11-eshez hasonlo emberrel kellene minden nap egyutt lenni xD
2022. márc. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!