Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok ti járnátok olyan roma (fel cigány) ferfiúval akinek magyaros a személyisége és családja sincs sem rokonok, igy nem kellene ez miatt sem aggodni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 19. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem üvölt a külsejéről messziről, hogy roma, normálisan van szocializálódva, okos és tanult, egzisztencia felépítésére törekszik, és hasonló értékrendszereket vall, mint én, és nem balhézós sem ő, sem a családja, és cukorborsó, meg férfias, és nagyon szeret, akkor igen, én minden további nélkül elfogadnék egy cigány fiút.
2018. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Az első válaszoló mindent leirt, amit én is írtam volna. :) Szóval ha azok megvannak, akkor én is összejönnék vele.
2018. febr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Mi ez a cigányozás mostanában?

31/f

2018. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Én félig magyar, félig cigány nő vagyok és a párom félig oláh, félig romungro és semmi probléma nincs se vele, se a családjával. Sajnálatos módon kell, hogy kijelentsem, de 1000x normálisabbak, mint némelyik magyar. Ezt az alapján írom neked, hogy bár 1-2 magyar barátom volt és valószínűleg több nem is lesz, mert lehet, hogy nekem sikerült pont azt a kategóriát kifognom, akik agresszív, bántalmazó stílussal élnek és a szülőkről illetve a családtagokról inkább nem is írok semmit, mert szégyenletes viselkedésük volt bunkók és lekezelőek. Azt hozzá teszem, hogy cigány barátom jóval több volt és sokat ismerkedtem is velük, és egyiknél sem tapasztaltam agresszívitást, és egyik sem bántot sosem. Egy-két magyarnak fájó lesz olvasni, de hatalmas tisztelettel voltak felém, mind a férfiak, akikkel ismerkedtem, mind pedig a szülők/családtagok is. Szóval sajnos nagyon sokan tévhitben élnek a cigányokkal kapcsolatban, pedig nagyon nem kellene! Szóval ne hallgas az olyanokra, akik próbálnak lebeszélni róla, csak azért mert cigány, mert ennek semmi jelentősége nincs ugyan olyan ember, mint bármelyikünk! :)
2018. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem a bőrszín számít hanem hogy ki milyen ember. És az is lényegtelen hogy ki mit mond, azt nézd meg hogy mit tesz és azt hogyan.

Az a tény hogy statisztikailag %-osan mérve sokkal több a deviáns és a bűnöző a cigányok körében önnmagában nem jelenti azt hogy minden cigány bűnöző.

A kulturájuk viszont nagyon eltér a magyarokétől és ha abban szocializálódott akkor valószínűleg később ebből lesznek gondok.

2018. febr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én lennék a cigàny. A kérdésben viszont le írtam nincsennek roknaim ,sem szüleim ,és barátaim sincsennek .Teljesen roma mentes övezetben vagyok a szokásaikat részben halottam vagy ismerem , de én nem cigány családban nevelkedtem. Csupán arra voltam kiváncsi a nőket mennyire zavarhatja igy egy fél roma.
2018. febr. 19. 23:56
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem szeretnélek vele megbántani, de én nem.
2018. febr. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Helyes . Nem banto. Akik a deli ferfiakat szeretik azoknak jonnek be csak szerintem.
2018. febr. 20. 01:10
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Pontosan. Nekem sem jönnek be a déli férfiak ámblokk. :) De ezzel nincs is baj.
2018. febr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Annyira utálom h ilyen rohadt társadalomban élünk h egy rendes roma férfinak felmerül egy ilyen kérdés. Utalom h a társdalmunk így kategorizálja a cigányokat.

Én mindesetre ha megbizonyosodnék róla h rendes pali vagy (ez minden esetben így van) simán járnék veled.

2018. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!