Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első csók egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csók egy lánnyal mindenkinek nehezen megy? Vagyis volt. Már valaki. olyan helyzetben hogy nem sikerült jól az első csók? Ilyenkor lányok hogy reagáltok? Ha nem sikerül akkor már következő randit nem is akartok a fiútól?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem sikerült túl jól az első, ezért talán nem is azt tekintem annak...nem voltam még rá felkészülve,de azért találkozgattunk még párszor, de rájöttem, hogy nem hozzám való a srác.

Szerintem ha összeilletek akkor egy félre sikerült csók miatt még nincs veszve semmi:)

2010. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan hívd el még egyszer a lányt, ha tetszel neki, túl tud lépni azon,hogy egyszer nem sikerült.Talán még szegény magát hibáztatja, hogy ő rontott el valamit. Nagy hiba lenne, ha nem keresnéd többet. Ha nem akar már veled találkozni, akkor is megpróbáltad, nincs abban semmi.
2010. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a baratnommel mindketonknek az elso volt,es o nem is nagyon szeret nyelvezni
2010. szept. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem aranyos, ha a fiú zavarban van és bénázik. :D

De ettől függetlenül nekem nem volt valami jó az első csókom, de attól még ugyan úgy randizgattam a fiúval. És, láss csodát, most kérte meg a kezem két hete, szóval egyáltalán nem bántam meg, hogy "kértem" második randit, attól függetlenül, hogy eléggé rossz lett a csók. Azóta jobban csinálja a párom. ;D

2013. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!