Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Hogy ne égessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy ne égessem le magam?😅

Figyelt kérdés
Szóval van egy csajszi aki nagyon bejön, és egyszer randiztunk is már, de azt szerintem eléggé elszúrtam, mert nagyon leült utána a dolog. Ma este elmegyünk bulizni, és a srácok meghívták azt a lánytársaságot is, aminek ő is a tagja. A haverjaim nyomják hogy “repüljek rá, mert süt a csajról hogy oda van értem”. De én félek hogy mi van ha elszúrom, nekem nincs annyi önbizalmam mint a srácoknak hogy úgy magabiztosan felszedjek egy csajt. A másik meg hogy a lány szerintem nagyon jól néz ki, vagyis pont az én esetem, de nem tudom biztosan hogy neki is tetszem-e én. Ha iszom mindig bátrabb leszek, de ha sikerül is akkor később bukom le, és akkor mi van ha elhagy?😅 Szerintetek mit csináljak? 21F

2022. ápr. 2. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ülj a babérjaidon és várd a rántott húst.
2022. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 tessék?😅
2022. ápr. 2. 14:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyikőtöket se ismerünk, azt se hogy sült el az a randi. Szerinted van egy általános be vált módszer, ami minden lányhoz jó? Menj oda, próbálkozz be, ha elutasít fogadd el, nem te leszel az első akit elutasítanak, vagy kidobnak. Az élet része.


#1. voltam

2022. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs általános módszer, de próbálkozni kell. Tudod pontosan, mit szúrtál el szerinted? Tudsz azon változtatni vagy legalább tudatosan figyelmi, hogy még egyszer az adott hibát ne kövesd el! Adj te is jeleket, mosolyogj, kezdeményezz beszelgetést, táncot stb. Sok sikert!
2022. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ebbol nem lesz no. Nem a vodkatol leszel ferfi, hanem a gondolkodasmododtol. Az meg neked eleg kisfius.
2022. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szedd fel. Ne torodj a leegessel.


A leiras szerint nagyon bejossz neki.

2022. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, majd rájön úgy se hinne neked. Mikor az exem barátnője féltékeny volt rám, mondtam neki nekem soha nem kellene már, de majd ő is rájön milyen is. Nincsenek is már együtt.
2022. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na mi volt a bulin?
2022. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, táncoltunk, csókolóztunk, aztán haza ment a lányokkal.
2022. ápr. 8. 06:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta tartjátok még a kapcsolatot?
2022. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!