Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne esélye Magyar Péternél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne esélye Magyar Péternél egy fiatalabb nőnek?

Figyelt kérdés

máj. 21. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Kérdezd meg tőle
máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Miért, aki most van neki nem elég fiatal?
máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

elég fiatalos ő is

csak fiatalként van esélyed nála

máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván.
máj. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Magyar Péter jelenleg a fiatal nők bálványa, pláne akiket érdekel a közélet, politika.


Minden elfogultság nélkül nem nagyon volt hasonló kaliberű politikus: budai, értelmiségi, polgári, konzervatív, nyers humorú, elég jóképű, sportos, nyelveket beszél, jómódú, nagymúltú családdal, komoly ismerettségi körrel, jogi végzettséggel, menő karrierrel. Magyarul egy CHAD.


Nyilván 18-78-ig válogathat. Néztem az országjárásán hogy mennyi csajszi akar vele fotózkodni, és sokaknak mint pasi is bejön nem csak mint politikus.


Viszont biztos nem fog akárkinek esélyt adni, hiszen elég értelmes és szerintem ez neki fontos, bár nyilván Dr. Varga Judit szint nem vált be neki anno.

máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
37%
Hàt sztem sokan egybõl lecumiznák ha tehetnék. Így nehèz helyzetben vagy :D van bõven konkurencia...
máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jani_a_NAGY válasza:
Úgy látom, 40 - 50 körüliek rajonganak ezért ha ezek a fiatalok, s nem impo, miért ne? Ez vélemény, nem ítélet.
máj. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!