Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? Randi után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Randi után nem jelentkezik a srác.

Figyelt kérdés

Randiztam kétszer egy sráccal. Nagyon jól elvoltunk, bizalmas dolgokról beszélgettünk. Hajnalig voltam nála, de azóta nen ír, nem keres. Igaz, mégcsak 1 nap telt el a legutóbbi talákozásunk óta, de nagyon ideges vagyok miatta. Tetszik, jól éreztem magam vele és elég bizalmas infókat mondtam el. Az a baj, hogy van egy sejtésem, hogy miért nem keres, de nem tudom elfogadni. Várjak, hátha jelentkezik vagy írjak én, hogy tisztázzuk a dolgokat, mert úgy fer.


22l



2022. ápr. 14. 03:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keres szerinted?
2022. ápr. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Így nehéz! Szimpatikus voltál Te is neki? Mi a sejtésed?

Én, szerintem röviden érdeklödnék következő estig, legalább a hogy léte felől! Majd a reakcióját látod, a válaszán! Vagy ha nem válaszol akkor is látod, hogy érdekled-e még!

2022. ápr. 14. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Mikor eljöttem tőle, még írt rögtön, hogy haza értem-e, meg reagált az üzenetemre, de azóta semmi. Nem tudom elfogadni, hogy ennyire félrenéztem a reakcióját és hogy nem jövök be neki... tudom, hogy elfoglalt, de eddig is tudtunk beszélni... félek attól is, hogyha ráírok, megtörténik a búcsú...
2022. ápr. 14. 03:30
 4/30 anonim ***** válasza:
1%
Hafelmesz egy fiuhoz budapesten,az azt jelenti szexet akarsz. Nem kellett volna felmenni,mer igy pofaraejtesnek konyvelte el a viselkedesed. Emiatt nem keres. O gyors szexet akart.
2022. ápr. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

Talán betartja a három napos szabályt? Ez azt jelenti, hogy három napig nem keres, mert tudja ilyenkorra a nők a plafonon vannak, hogy átejtették őket, és mégis megcsörren egyszer a telefon és minden oke.. A nővel madarat lehet fogatni. De ez akkor is szemét manipuláció, velem is megcsinálták. A fiú pontosan tudja hogy eszed a kefét, bizonytalan vagy. Ha esetleg nem akarja folytatni a kapcsolatot azt is mondja meg, úgy fair.

Ja és soha de soha ne adj támadási felületet senkinek, ne avasd be a kis dolgaidba, titkaidba főleg nem ismerkedés alatt, később ezeket hasznaljak fel ellened veszekedés alatt. Nagyon naiv vagy ha azt hiszed "beavatod a bizalmas dolgaidba majd halas lesz, es erteki. De hogy, csak leír magában kis qurvának vagy drogos libának vagy mas szep jelző vel amit epp csinaltal. Hiaba viselkedik baratsagosan veled, vagy bizalamasan, nem ismered nem tudbatod mit gondol valojaban, ahhoz hónapok, évek kellenek.

2022. ápr. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi a sejtésed?

Lehet,ezt a részt túlreagálod.

Amúgy felmenni,meg bizalmas dolgokat elárulni tényleg nem kellett volna.

2022. ápr. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd egy kicsit a dolgokat ülepedni.

Nincs minden veszve. Ha legközelebb jelentkezik, maradj visszafogott és inkább figyeld hogy ő milyen, mit mond, mit lép.

Én semmiképpen nem írnék rá, két okból.

1. Ha sok voltál neki, akkor ezután is sok leszel, tehát nem fog keresni, lemondott rólad, így a te közeledésed sem fogja lázba hozni, és vagy leráz, vagy élvezi hogy futsz utána.


2. Idővel elfelejti(pár nap) hogy sok voltál neki, és egy próbát megér alapon újra keres.

De legalább ad esélyt nektek.

Várd ki türelmesen.

2022. ápr. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Jó irt az utolsó is, osztom. Vannak akik annyira leterhelik az ember agyát ismerkedéskor, amitől taszítóvá válik. Amikor valaki hosszan ecseteli milyen beteg volt a nagyija, hany műteten esett at, reszeletezi, vagy hogyan halt meg az apja, mas nyomorokat, vagy politizál es szid egy pártot vagy az exet szidja, panaszkodik na az sem túl nyerő. Vagy horoszkópb.zi vagy konteós, babonás, túl vallásos, az is kiveri sok embernél a biztosítékot. :))
2022. ápr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
6%
Mivel felmentél hozzá, ő dugásban reménykedett. Átverted, nincs ezen mit szépíteni, emiatt nem keres.
2022. ápr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!