Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban lányokat kérdezném,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányokat kérdezném, mennyire igaz a háromnapos szabály?

Figyelt kérdés
Ciki, ha nem tartom?

#barátnő #ciki #háromnapos szabály
2022. febr. 23. 18:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A mi?
2022. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Van ez a "szabály", hogyha megkapod egy lány telefonszámát, utána három napig nem szabad keresni, csak utána. Én személy szerint óriási nagy hülyeségnek tartom, ezért is kérdeztem meg, csak nem ártott volna pontosabban fogalmaznom, hogy mit akarok. :D Alapvetően ezt leginkább fiúktól hallom, úgyhogy kíváncsi vagyok a lányok véleményére is.
2022. febr. 23. 18:21
 3/23 anonim ***** válasza:
99%
Jaj, ez hatalmas hülyeség. Pont hogy három napon belül kéne inkább keresni, mert ha 3 napon keresztül váratod szegény, akkor azt fogja hinni, hogy ő nem érdekel téged.
2022. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
Szóval szerintem ha tényleg ez a szabály, akkor szegd meg:)
2022. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
7%
Valóban be kell tartani, mert ha gyorsan keresed, akkor túl nyomulósnak tűnhetsz, ha meg későn, akkor megharagudhat a lány és elveszíti az érdeklődését.
2022. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
99%
Nyilván ne rögtön keresd, pár óra múlva, de szerintem másnap nyugodtan. Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez hülyeség.
2022. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem is úgy tűnt, viszont mivel konkrétan minden barátomtól (fiúk az illetők) ezt hallottam, gondoltam rákérdezek. Nyilván Ti ezt jobban tudjátok. :D
2022. febr. 23. 18:38
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem valaki nem keresne három napig, miközben szó volt róla, hogy hív, utána már nem érdekelne az egész,.
2022. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a haverok szinglik, mert senki se díjazza ha ok nélkül váratod napokig . Főleg ilyen butaság miatt😃
2022. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Lányok vagyok és még soha életemben nem hallottam erről a “szabályról”. Szerintem hülyeség, ne vedd komolyan.
2022. febr. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!