Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minek ír a srác, ha csak 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek ír a srác, ha csak 1 vagy másfél naponta teszi azt? Minek tartja fenn a beszélgetést, ha egyértelműen látszik, hogy már nem érdeklődik?

Figyelt kérdés

Roszul esik, mert az elején többet érdeklődött felőlem.. Én már elengedném a beszélgetést azzal, hogy nem írok neki semmit, lehet már ő is el fogja... mert ez így már sok, hogy mindig azt írja, hogy bocsi,hogy nem írtam ezért meg azért.... Szóval érződik,hogy nem vagyok prioritás.

Mert már ez volt kb. a 3.ilyen alkalom, hogy több mint egy napig rá sem ment az üzenetemre, utána pedig írt egy olyat,hogy bocsi,hogy most írok,de....

Szórakozás,munka indokokkal....

Most ez úgy jött ki, hogy kicsit flegmának tűntem volna,ha nem reagálok erre egy szót sem, a hogylétére....de ugyanakkor ő nem kérdezte meg hogy vagyok, pedig manapság nem jó az egészségem...

Szóval, igazából a kérdésem az, hogy ha már így leépült a beszélgetés és nem érdeklem, akkor minek ír így másfél nap után is...inkább hagyhatná szó nélkül az egészet.

Én meg most már kezdem rosszul érezni magam, mert én szívesen ismerkedtem volna vele tovább, de amióta nem is ír,azóta én sem, és igazából csak reagálok pár szóban arra,ha van vmi

.

😔Sajnálom, mert megkedveltem őt...


2022. ápr. 24. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tesz bele hogy epohogy ne lépj le.
2022. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Internet Explorert használ.


Amúgy csak talonba akar tartani,valszeg van most épp számára érdekesebb beszélgető partnere nálad, de ha netán nem jön össze arra az esetre legyél kêszenlétben.

2022. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A miért lényegtelen. Hagyni kell és kész.


Ugyanez volt egy lánnyal nálam is. Nem tudsz mit csinálni, ha leépültek a beszélgetések, mert két ember kell hozzá.

2022. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Talonban tart.


Ha nem lapul meg a mostani célpontja, rögtön lelkesebb lesz veled.

2022. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

En is ezt erzem,hogy talonban tart....

Megkedveltem,de kivaltott belolem ellenszenvet is....

2022. ápr. 24. 14:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ritkán írok, de akkor hosszabban és érdeklődök is a másik felől. Utálok levelezni, chatelni. A telefonon a netre egész nap rá se nézek, koncentrálni se tudok a munkámra, ha figyelem a netet, mindig elvonja a figyelmem és más kötelességem is van, csak este az asztali gép előtt válaszolok az üzeneteimre, de néha esténként szeretnék pihenni is írogatás helyett. Jó dolog a net, hogy új kapcsolatokat találhatok, mert a környezetemben erre kevés a lehetőség, de nem levelezőtársakat keresek, hanem kizárólag olyan embereket, akikkel személyes találkozással, személyes élő beszélgetéssel tudom tartani a kapcsolatot levelezés nélkül. Ha pedig mindenképp üzenet akkor hang vagy videóhívás. Gyorsabb mint a chat. Erre van igényem. Ezt közlöm is a másikkal és próbálom mielőbb ebbe az irányba terelni a dolgokat.

Ha középkorú a pasi akkor elképzelhető hasonló. Lehet egyszerűen nem írogatós típus. Van ilyen, de ritka.


Ha viszont ha szórakozás indokkal nem ír az szerintem nem elfogadható, plusz leépül a beszélgetés az azt jelenti, hogy nem igazán érdekled. Jó eséllyel másokkal is beszélget, randizik, ahogy az előzők is írják, talonban tart.

2022. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de szerintem is elhanyagolható tényező vagy az életében...
2022. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam, hogy csak siman ne irjak mar,amikor neha neha megjelenik. Vagy pedig irjam meg neki ,hogy mar nem akarom ezt az eroltetett kommunikaciot es elkoszonjek tole.


Melyik lenne jobb?

2022. ápr. 25. 10:57
 9/11 A kérdező kommentje:

Most is ugy jott ki a dolog,hogy talalkozorol irt, kozben a valaszomra mar egy napja ra sem ment.

Nem is egyeztet,hogy mikor, hol.

2022. ápr. 25. 10:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki többet. Ha ő ír, akkor sem.
2022. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!