Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nem fura? Vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem fura? Vagy csak én égtem ki már ennyire 8hónap randizgatás és ismerkedés alatt?

Figyelt kérdés
Ha a pasi a 1.randin a "kedvesem"-ként mutat be ismerősének, és úgy vagyok elmentve a telefonjában hogy "Édesem".
2022. máj. 8. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Abszolút komolytalan. Ne tervezz vele semmit!


Ezt egyébként írni is szokták különböző párkapcsolati tanácsadó szakcikkek. (Csak most nem jut eszembe, hol olvastam ilyenről az interneten.)

2022. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Húha. Menekulj. Vissza se nézz.


Nekem is volt egy csaj aki 34volt, meg jogsija se volt. Ő is édinek hívott társkeresőzés közben. Aztán az első randi után már "szívem" voltam és rögtön hozzám akart költözni. 😂

Én menekültem olyan messze amennyire lehet.

Szívesen


33/F

2022. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Ne randizz! Ismerkedj!
2022. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok.

Én ennyiből nem vonnék le messzemenő következtetéseket.

Az, hogy az ismerősének "Kedvesem"-ként mutat be, az jelentheti az optimizmusát is, hogy bízik benne, hogy 1-2 hónap múlva már valóban az leszel.

Azt meg, hogy hogyan szerepelsz a telefonjában, honnan tudod? Első randin már nézegeted a telefonját? Különben ez lehet praktikus szempont is: az aktuális lány mindig "Édesem" a telefonjában, így csak a számot kell átírnia, ha másik lánnyal jön össze.

2022. máj. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy Csaba13 és azt fogja +b@szni!
2022. máj. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8 hónapja randizgattok?
2022. máj. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os, szerintem úgy értette, hogy 8 hónapja próbál ismerkedni interneten, és rendszeresen randizik azokkal, akikkel rendben elindul a kapcsolatfelvétel. Csak nyilván nem alakult ki egyikkel sem igazi kapcsolat, különben nem jönnének újabb férfiak a képbe.
2022. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
de ez csak találgatás....
2022. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért első randin még kicsit erős.
2022. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Majd eléd térdel, megfogja a kezed, úgy tesz vallomást:,, - Soha nem foglak bántani, Kedvesem! Hiszen szeretlek! "

Milyen romantikus minden... Vacsora és virágcsokor, fürdő és vallomások, főzök neked, Kedvesem. Annyira szeretlek...

Szülj nekem fiút és népesítsük be a Kárpát - medencét!


Aztán egy szép napon felébresz.

Az ilyeneknél valami nem stimmel mentálisan. Azért, mert betegek. Nem kicsit, de legalább nagyon.

2022. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!