Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arról a lányról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a lányról, aki csak több hónapos randizgatás után meri bevallani, hogy nem érez szikrát?

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 09:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Előtte azt hazudta, hogy érez valamit? Vagy mi okból randizgattatok hónapokig?
2020. aug. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, hogy mit érzek iránta, de még akkor sem mondta el ezt, csak, hogy ne siessünk, legyek türelmes, csak pár héttel később, hogy legyünk csak barátok.
2020. aug. 20. 09:41
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
A lánynak milyen viszonya van a pénzhez?
2020. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
3+ Fogadjunk-látatlanban-hogy okosabb vagy nála.
2020. aug. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%
3. nak igaza van, ha megmutatod a hitelmentes 30 milliós lakásod, 10 milliós autód, akkor hirtelen lesz majd szikra.
2020. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem pénzéhes lánynak ismertem meg. Normális értékrendű lánynak tartom, de nem értem mire volt jó hónapokig találkozgatni, ha nem jöttem be neki. Vagy a női logikát ne próbáljam megfejteni?
2020. aug. 20. 09:49
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

2 dolgot tudok feltételezni:


Lehet, hogy eleinte tetszettél neki, de időközben kiábrándult belőled, miután jobban megismert. Talán ilyen bizonytalan, kételkedő természet, nem meri beleélni magát a szerelembe, mert fél a csalódástól.


Vagy talán már az elején tudta, hogy nem jössz be neki, de rajtad kívül nem volt más, ő meg olyan társfüggő, hogy mindig kell egy férfi, akin csünghet, de pár hónap múlva talált jobbat.


A leírás alapján nemigen lehet véleményt alkotni valakiről, akiről csak ennyi infót tudunk...

2020. aug. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%

én is 2 dolgot tudok feltételezni:


Nem vagy elég jóképű és sportos


Nem vagy elég gazdag

2020. aug. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%

6: Te első látásra tudod, hogy valaki bejön-e? Nekem van, hogy évek alatt alakul ki.

Talán te randinak hitted, de nem volt az.

Randi az, amikor már el vagytok köteleződve és mint pár találkozgattok, és testi kapcsolat is van.

2020. aug. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

7!

Inkább az előbbihez van közel az igazság. De nem teljesen, mert a végén bevallotta, hogy szimpátiánál végig nem érzett többet irántam. Egyébként tényleg egy kissé félénk, bizonytalan lány.

2020. aug. 20. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!