Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak kedves vagy tetszhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kedves vagy tetszhetek neki, de ha tetszek miért nem határozottabb?

Figyelt kérdés

Sajnos nem értek semmiféle jelekhez meg az egész ismerkedéshez, többek között azért, mert rendkívül introvertált (nő) vagyok.

Nem is konkrét randiról van szó, ezért is nem tudom, hogy mi a helyzet. A pasi nekem nagyon tetszik, de én sosem mertem ilyesmit kifejezni, nem is tudom hogyan kell rendesen.

Többször találkoztunk már ismerősök körében, de az utóbbi időben néhányszor előfordult, hogy ketten maradtunk valahol még meginni valamit, és beszélgettünk.

Az első ilyen nagyobb beszélgetés után én még mindig ott maradtam, mert vártam valakire, neki mennie kellett, és felálltam az asztaltól, hogy elbúcsúzzunk, kezet nyújtottunk, ő viszont egyszercsak kezet csókolt. Ez annyira meglepett, hogy talán el is pirultam, de mindenesetre azt hiszem furán reagáltam.

Egy másik alkalommal pedig a kézfogás (inkább pacsiféle) után elkezdett felém hajolni, hogy megöleljen (vagy meglapogasson?), de valahogy elhúzódtam vagy furán reagáltam, és tényleg csak pacsi lett belőle. Pedig szívesen megöleltem volna.

A "poén" benne az, hogy 50 feletti, nagyon határozott férfi, tehát azt gondolnám, hogy mégsem érdeklem, mert ebben a korban már pláne a határozott férfiak tényleg nem teketóriáznak. Vagy mégis?

Tudom, hogy gyerekes kérdés, pláne a slusszpoén, hogy én meg 40 felett vagyok - de tényleg nagyon tapasztalatlan.

Köszi a segítséget.


2022. jún. 22. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Vagy lehet, hogy éppen csak az van a háttérben, hogy tudja, hogy visszahúzódóbb vagy, és nem akarja elrontani, ráizgul... bizony van ilyen is.

Szerintem bátran merj többet vállalni a következő találkozón. Lehet puszival köszönni, ölelni, és lehet személyesebb témákat behozni a beszélgetésbe. Most kicsit rajtad múlik, hogy mi lesz a dologból.'


Viszont ha ezekből sem épít tovább semmit, vagy esetleg akár nem is viszonozza a közeledésedet, akkor tényleg csak barátként gondol rád.


Ölelésnél figyeld majd meg, hogy a csípőjét hozzádnyomja, vagy eltolja tőled. Utóbbi nyilván abarátság jele.

2022. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!