Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jön össze sok nő úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön össze sok nő úgy muszlimmal, hogy semmi fogalma nincs az iszlámról?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan nőt ismerek (nemcsak magyart), akik úgy randiznak/járnak arabokkal, hogy lövésük sincs a vallásukról. Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy minden arab egy beteg állat, (nekem is vannak arab ismerőseim, teljesen normálisak) hanem azt, hogy az iszlám vallás engedékenységben nem egyenlő a kereszténységgel. Egy sokkal szigorúbb vallás, szigorúbb szabályok, a nők helyzete is más. Én nem itélem el azt, aki arabba szerelmes. Van is példa boldog házasságra a környezetemben (Belgiumban élek). De az, hogy nem tudnak semmit a dologról, azt hiszik, hogy olyan mint a kereszténység, mert a fiú azt mondta, hogy nem vallásos. Persze ez náluk mást jelent, azt például, hogy nem böjtöl Ramadánkor, meg nem hordat a feleségével kendőt, hidzsábot. Persze az európai lányok azt gondolják, hogy ez azt jelenti, hogy megtart néhány ünnepet és kész. Aztán koppannak, hogy ők nem így képzelték a kapcsolatot. Esetleg a férfi mást gondol a nő szerepéről. Kérdésem, hogy ha már egyszer valaki beleszeret egy teljesen más kultúrájú emberbe, miért nem olvas utána??? Pedig ingyen van, van internet és nem is kerülne sok időbe.

2022. jún. 30. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Ugye tudod, hogy nem minden muszlim vallásos?
2022. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
84%

Egyrész honnan kéne tudnia, ha korábban semmi ilyen tapasztalata nem volt. Mindenki a saját kultúráját veszi természetesnek, amiben felnőtt. Másrészt senki nem úgy ismerkedik, hogy előtte elolvas egy wikipédia oldalt az adott illető kultúrájáról és vallásáról. Harmadrész az arab fél sem úgy nyit, hogy szia bébi, ezek a szabályok a kultúrámban, ugye elfogadod őket? Mert neki is a sajátja a természetes, és talán fel sem merül, hogy a másikat kultursokként éri.

Mit is akarsz elérni ezzel a kérdéssel?

2022. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Rengeteg nőt ismersz? Én egyet sem.
2022. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%

a külföldiek mindig vonzották a nőket

a kultúrális különbségek meg csak később derülnek ki, amikor már szerelmes és nem képes elhagnyi

2022. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod te, hogy sok nő hogyan jösz össze valakikkel?
2022. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Attól hogy valaki arab még nem biztos, hogy gyakorolja a vallást. AMúgy meg honnan tudod, hogy nem tudnak semmit a vallásról? Benne van a pakliban, hogy őket nem zavarja ez, vagy hogy a férfi sem vallásos. Tudod, az ember szokott kommunikálni a párjával és ezeket általában előbb utóbb megbeszélik, hogy ki hogyan látja a vallás témát, melyik fél mennyire hitgyakorló.
2022. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Úgy mondod, mintha az európai férfiak olyan ártatlanok lennének. Itt nincsenek bántalmazó kapcsolatok, igaz? Nekem volt muszlim barátom és semmivel sem volt másabb a kapcsolat, mint egy európaival.
2022. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Miért gondolod, hogy nem tud róla semmit?
2022. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

Én ismerek törököt aki egyutt jart egy magyarral Németo-ban, kb 4 vagy 5 év járás után meg megkerte a magyar lányt hogy menjen már hozzá a tesojáhiz mert az beteg de ha van házasság révén biztosítása, akkor ellátják Németo-ban.


Ennyit arrol mennyire Europai felfogásúak🤣

2022. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
Ja meg kb 5 török kerte már meg a kezem kulfoldon hogy fizetnek is a házasságért csak kell nekik a papir. Hát szórogattam a nemeket🤣
2022. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!