Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiként hogyan értelmeznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogyan értelmeznétek ezt a szituációt?

Figyelt kérdés

Néztek egy nőt, akivel már előtte is volt szemezés, összenézés, mosoly. A nő érzi magán a tekinteteteket és hirtelen odanéz, ahol épp vagytok, majd mikor meglátja, hogy valóban nézitek, akkor mosolyogva rázza a fejét és arca mellé emeli a kezét eltakarva azt. Nektek elsőre mit sugallna a dolog? Most nem tudom a srác mit vett le ebből, de nagyon zavarba jöttem és elmentem máshova, amint ez megtört felállt, nagyon bámult rám (akkor már picit másfelé néztem), fogta és hazament.


Tetszik nekem is egyébként (akarnék is randizni vele), csak nem igazán szeretem ha néznek edzés közben vagy lopva figyelnek és nem direktben néz rám valaki.


Igazából fogalmam sincs, hogy jövő héten, ha látom, mi fog történni vagy hogyan viselkedjek ezek után.??


És pont ezért inkább arra lennék kíváncsi, hogy egy férfi mit szűr le ebből a jelenetből.


Felmerült bennem, hogy esetleg megsértődhetett, mert azt hiszi, hogy nem tudom mit akarok? Egyszer mosoly, aztán ne nézzen. Ez opció szerintetek? Egy hete ezen kattogok, mert parázok a következő alkalomtól. Köszönöm a válaszokat.



2022. júl. 15. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Legközelebb menj oda hozzá és indíts valami semleges témával, pl. az edzéssel kapcsolatban.
2022. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Ebből a viselkedésből annyi jött volna le, hogy zavarba hoztam modorálatlan bámulásommal. Tehát nem pozitív üzenet.
2022. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Ha ennyiből nem vágja le, hogy zavarba jöttél, akkor hidd el, nem akar semmit.

Egyébként nem értem. Jó, nézeget, de kit érdekel, hogy néz, ha nem mer odajönni? Minek ezen kattogni? Vagy ha szeretnél te valamit, adhatnál neki egyértelműbb jelet is, pl köszönj vagy kezdj el vele dumalni.

2022. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Kb az amit mondtál.

Szemeztetek mosolyogtál először, aztán meg eltakartad az az arcod és ráztad a fejed.

Kb azt mondtad ezzel neki, hogy ne is álmodjon rólad.

2022. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindezt mosolyogva tetted én semmi rosszra nem gondolnék, csak annyira, hogy zavarba hoztalak. Én mondjuk egy ilyen után már lehet odamennék Hozzád. Bár nem tudom ez a srác milyen. De én semmi esetre se arra gondolnék, hogy tűnjek el. De ez én vagyok.
2022. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra amúgy nem gondoltál, hogy azért lépett le, mert Ő is zavarba jött azzal, hogy lebukott, titkon figyel? :) Nem azért, de simán elképzelhető. Szerintem ez aranyos szitu és ez egy jó jel. Legközelebb jó nagy mosoly és egy hangos szia. Az elég egyértelmű lesz. Ha így sem, akkor meleg az illető vagy nagyon kicsi agykapacitással bír. :)
2022. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

A nőci többre tartja magát, felesleges vele foglalkozni.

Megnézte a csokifagyit és lemondott róla.

2022. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Akar/-t közeledni. Kár volt eltakarni az arcod, főleg még a fejedet is rázni. Kerülj hozzá közelebb, aztán eldől.
2022. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert miért jó lopva figyelni? Én nem igazán szeretem. Az nem közeledés, hogy valaki akkor néz, ha nem figyelek rá. Így nem értem mit szeretne? Eleve az, hogy akkor néz, ha van üresjárat és nincs a kezében az okostelefon, mert akkor nagyon nyomkod valakivel. Lehet a nőjével.
2022. júl. 15. 16:02
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Akkor azt, aki lopva néz ignoráld, de ne kérdezd a férfiakat, hogy hogyan értelmeznék a cselekedetedet.

A válaszokból most már megtudtad.

2022. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!