Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Illik randira rózsát vinni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik randira rózsát vinni? Lányok/nők, ti hogyan viszonyultok ehhez?

Figyelt kérdés

máj. 17. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Első-három randin nekem erőltetnek hatna. Már ha jobban ismernénk egymást, névnapomra, születésnapomra kapnék az megint más.
máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megijednék, ha bármit is kapnék első randin. Egyébként is kellemetlen volna, hogy hova tegyem, vinni mindenhova.

Rózsát inkább úgy, hogy otthon találkoztok már mikor együtt vagytok már és be tudja tenni vázába. Előtte azért érdemes megtudakolni, hogy szereti e a vágott virágot.

máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne vigyél semmit. Nem kell úgymond nyalizni neki a semmiért és a legtöbb nő nem is igen szereti mert feszélyezve érzi magát ha már valamit elfogadott, nyilván elutasítani meg szintén kellemetlen. Majd ha jól alakul akkor kedveskedj neki. Az első randin légy úriember, hívd meg egy italra, kávéra, vacsorára... Nyilván nem a Hiltonba de nem is az aluljáróban. Ennyi elég a többi jön magától. Reméljük
máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És a többi randin?
máj. 17. 19:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A többi ahogy alakul. Ha nagyon jól megy akkor következőkre már vihetsz. De eleinte inkább csak 1 szál virág, semmi pazar csokor, vagy valami apróság..amit el tud fogadni örömmel és úgy, hogy ne érezze azt, hogy drága dolgot fogad el. Aztán majd látod... Ha jó minden akkor jön ez magától. Jó egy csoki is ha tudod, hogy szereti. Ismerd meg, hallgasd mit mond, megismered mit szeret.
máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Én nagyon örülnék ilyennek, romantikus és igazi úriemberhez méltó dolog.
máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Első randin már csak azért is kellemetlen virágot vinni a másiknak, mert utána a lánynak kell cipelni és rakosgatni mindenhova. Szerintem felesleges. Ahogy olvasgattam itt pár kiírást mostanában jó pár férfi olyan sóher megjegyzéseket tett itt, miszerint a nők kiharcolták az egyenjoguságot, és egy randin fizessen magának, mert ő egy kávét sem hajlandó kifizetni!

Inkább legyél olyan téren illedelmes, hogy hívd el egy kávéra és/vagy sütire és ez egyenlőre elég.

máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Vegyél egy szál rózsát! Sétálj vele egy órán keresztül. Ülj be vele egy fagyizóba, azután vidd haza.
máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Utálom a rózsa szagát. Aki ismer, az ezt tudja. Aki kedveskedni akar, nem vesz rózsát. Aki rózsát vesz, az magáról akar valamit elhitetni, nem nekem akar kedveskedni. Majmolja a hollywoodi filmeket, és az egész ""romantika"" addig tart, míg meg nem dug. Mert soha nem őszinte az ilyen rózsás majomkodás.
máj. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én férfiként arra jöttem rá, hogy majdnem mindegy mit csinálsz, inkább a kontextus az ami számít, és hogy megalapozott legyen, és a megalapozott és a kiszámítható nem ugyanaz.
máj. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!