Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha napok óta nem jelentkezik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha napok óta nem jelentkezik, nem durva ha ezzel írok rá?

Figyelt kérdés

Kövezzen meg aki nem ért velem egyet, de én egyszerűen ezt nem tudom elfogadni, h valaki olyan elfoglalt legyen, h a napjában nincs 5 nyomorult perce, h a másiknak írjon.

A hét elején én írtam neki, majd gondoltam hagyom, rajta a sor. Napok óta nem jelentkezik (3-4 napja), pedig az utolsó randink is jól sikerült, valamint folyamatosan írtunk egymással, kifejtette, h mennyire az esete vagyok. Folyamatosan online, a képeimre is reagál, de írni nem ír.

Kicsit a türelmem végén járok, nem szeretem ha valaki játszmázik és majd esetleg akkor előránt ha unatkozik. Szeretnék ma ráírni, egy olyan mondattal, hogy “Szerintem eltelt már annyi nap, hogy ideje a kártyákat kiteríteni, nem gondolod? :)”. Szeretnék konkrét, egyértelmű, de nem bunkó lenni. Annyira nem fair amikor valakivel elhitetik hogy fontos a másiknak, majd szó nélkül eltűnik. Szerintetek?


2022. júl. 23. 07:22
1 2 3 4
 1/33 Hellmano ***** válasza:
100%
Egy jól sikerült randi után, már akkor írok, mikor elköszöntünk egymástól, de legkésőbb, mikor hazaérek...nem hogy később vagy, ahogy írod 3-4 nap. Azt lehet csak te érezted jól sikerült ő meg ...
2022. júl. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
A randi régebben volt. Randi után írtunk stabilan, mostani napokban tűnt el. Igaz, írta, h elutazik és jelentkezik ha tud. Jelentkezett is, az interneten is aktív a posztolásokban, csak épp nekem nem ír. Pedig ezek szerint ideje lenne.
2022. júl. 23. 07:30
 3/33 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem ez esetben nem kell ràírni.
2022. júl. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Bocsi, előző komment nagyon kusza lett. Szóval az elutazását követően 1-2 napig írt, de a 2.nap olyan volt, h én írtam rá és pár mondat után megszakadt a kommunikáció ami máig tart. Én meg nem akarok nyomulós lenni, h újra én írjak..
2022. júl. 23. 07:31
 5/33 Noren1989 ***** válasza:
100%

Esetleg megvan az a Family Guy rész, mikor Peter zenekart alapít és turnézni megy?


Lois döntés elé àllítja, h vagy a zenekar, vagy a csalàd.


Peter a vàlaszàt hosszas feladvànyokba csomagolja, mire Chris megszólal: "Nem érted, Muter? A zenét vàlasztotta!".


Ha nem szó szerint idéztem, elnézést kérek.

2022. júl. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Vagy: “Ha nincs üzenet, az is egy üzenet.”

Egyébként nem ismerem ezt a részt, de átjön a mondandója.

2022. júl. 23. 07:45
 7/33 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs azzal baj, ha nem “engem választ”. Csak akkor legyen valakiben annyi tökösség, h elém áll és aztán békén hagy. Mert így a nyakamat merem rátenni, hogy x idő után meg úgy beír, mintha mi sem történt volna. És ezt nem akarom. Tudom, h gyenge lennék ahhoz akkor már, h elküldjem. Sajnos naivan hiszek az utolsó utáni pillanatban is, h minden ember jó, és a 6272. lehetőséget is megérdemli. Nem vagy jöjjön be az ajtómon, vagy menjen el, de ne álljon az ajtóban.
2022. júl. 23. 07:50
 8/33 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatban a “nem” szót nem akartam 😊
2022. júl. 23. 07:51
 9/33 anonim ***** válasza:

Nyaralni ment,ezek szerint a net is kérdéses, strandra lehet nem viszi a telefonját, strand után meg lehet hogy már fáradt és nincs semmi energiája semmire sem.

Várd meg még hazamegy, aztán majd kiderül hogy ezt az egész dolgot komolyan gondolja e?

Jelezte előre hogy nem biztos hogy lesz netje ott, ezt vedd figyelembe.

Ne írj neki, majd ha szeretne akkor írni fog ő aztán majd adja magát a helyzet hogyan tovább?

Addig is koncentrálj saját magadra, érezd jól magad hiszen itt a hétvége, ne stresszelj ezen mert jobb nem lesz tőle.


Én pl találkoztam egy volt osztálytársal futólag, aztán beszélgettünk neten, majd monda hogy írni fog de most éjszakás melóban van a héten ezért semmi ideje, el telt azóta pár nap és majd ha gondolja jövő héten ír, ha nem akkor meg nem is erőltetem a dolgot.

2022. júl. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Van netje, posztol is és stabilan reagál a sztorijaimra is emoji-val (Mikor ezeket írom, totál tinip***ának érzem magam amiért ilyenekbe kapaszkodok és szerintem lényeges 😅). Esetleg várjam meg a hétvégét?
2022. júl. 23. 07:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!