Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi lenne jó döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lenne jó döntés?

Figyelt kérdés
Felhúztam magamat nagyon. Tök jól elvoltunk egy sráccal. Ma lenne a randink, én sajnos nem érek rá csak ma, legközelebb egy hónap múlva járok a városban ahol lakik. Ő sem tud most utazni a munkája miatt… Délelőtt érnénk rá a legjobban, később dolgozik … Tegnap beszéltünk még. Küldtem neki egy képet ( már sokszor küldtem neki) és arra nem válaszolt. Most is fent van és nem ír, hogy mi legyen. Kínosnak érzem , hogy ráírjak mivel nem is válaszolt, másrészt nem érdeklődik a mai randi iránt. Mit csináljak?
2022. szept. 28. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Mi értelme van úgy randizni, hogy havi egyszer tudnátok összefutni?
2022. szept. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Másrészt nem írtam , hogy mindig ez van. Csak most pont így alakult. Eddig minden héten ott voltam 2-3szor
2022. szept. 28. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme. Ha valaki egy napig ghostol, annak meg szoktam írni, hogy oké, nekem arra nincs szükségem, hogy várjak valakire állandóan és további sok sikert
2022. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja , mi a szitu, és nem ír, holott szorít az idő, akkor nem érdekeld annyira, hogy mindenáron találkozzatok, és le legyen fixálva. Nem kell neked a telefonnal a kezedben reszketned, hogy mikor méltóztatik randit adni neked, vagy majd az utolsó pillanatban közli, hogy mikor fussatok össze. Nem kell erőltetni, ami nem megy magától.
2022. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Írtam neki. Mondta, hogy délutàn ráér. Igaz délelőttről volt szó. Aztán mondtam neki, hogy inkább tegyük át máskorra. Azt mondta rendben. Azóta folyamat fent van de nem ír. Úgyhogy részemről vége.
2022. szept. 28. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!