Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális hogy egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy egy kapcsolat vége után egyejszakas kalandokra vagyok?

Figyelt kérdés

Igazabol az lenne a legjobb ha semmire nem vágynék 19 evesen😅 szeptember végén lett vége az 1 eves kapcsolatomnak, ő volt az első igazi barátom, nagyon szerelmes voltam de megcsalt.

Sose volt egyejszakas kapcsolatom, de a szakítás után pár héttel nagyon megfogott a gondolat, hogy mi lenne ha. Nem vagyok most semmilyen hosszútávú kapcsolatra, és most erettsegizek májusban így bele se férne az időmbe jelenleg, sok minden van most. Beszélgettem egy sráccal aki szintén ilyet keresett de aztán nem mentem bele, túl jó lány vagyok én ahhoz úgy gondolom.


Most ezzel mit csináljak? Vagy ez mennyire normális? Lehet csak azért van ez mert még mindig hiányzik a barátom?



2022. nov. 6. 23:03
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
38%

Csinàlj, amit jólesik.


Diszkréció rulz, ne feledd.

Ha kiderül, és alkalomadtàn könnyűvérű nőcskeként bélyegeznek meg...hàt viseld emelt fővel.

2022. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Gyakorlatileg vissza akarod csalni. Teljesen természetes reakció, de semmi értelme.
2022. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem!

Tulajdonképpen mire vágysz, megmutatni, hogy neked ő már nem számít, ami lefordítva azt jelenti, hogy oda akarok szúrni, hogy fájjon? Annyira semmi értelme...

Ha úgy alakul, persze tedd meg, független vagy, de ez az esetek 99%-ában még testileg sem kielégítő, nemhogy érzelmileg.

2022. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nincs benne semmi elítélendő. Most az mennyivel jobb amit egyesek csinálnak, h távkapcsolatban vannak, és max hétvégente tudnak együtt lenni (vagy még annyit se). Vagy az, ha még nem is laknak távol, de teszem azt munka/egyetem miatt csak annyira van idő, hogy az éjszakákat együtt töltsék.

A másik, meg h belemész kapcsolatokba mert bejön a srác, de aztán pár hónap alatt kiderül hogy egymás agyára mentek/nem működik és továbbálltok. És ha ezt nézzük, akkor 1 év alatt is akár 3-4 partnert cseréltél- amit ha őszintén bevallasz a következő delikvensnek, lehet pont ezért nem jön össze Veled, mer' hát mennyi pasival voltál együtt.

Van akiknek meg ez a megküzdési mechanizmusok egy veszteség után (a szakítás is végülis az, főleg ha az egyik fél még szerelmes a másikba), amivel szintúgy nincs gond, mert az sokkal de sokkal aljasabb és elitélendőbb, amikor szakítás után vki tűzoltás céljából jön össze vkivel. Na ez viszont gáz.

Sajnos ez a maradiasság még bőven benne van a társadalmunkban, hogy egy nő legyen erényes, holott ugyanúgy vannak igényeik Nekik is.

Van egy haverom, aki 26 éves és még mindig szűz, és olyan lányra vágyik, akinek max 1-2 partnere volt, az is komoly kapcsolat révén- közben olyan irreveláns elvárásai vannak a csajok terén (főképp kinézetet illetően- kb. Nézzen ki úgy mint egy modell), hogy az már vicc. A tipikus bulikás/instás csajok jönnek be Neki, aztán bosszankodik, h az összes már fűvel-fával együtt volt, de arra még egy percig sem gondolt, hogy tán más körökben kéne akkor keresgélni. Na az ilyen mentalitásúak szokták leginkább savazni a nőket.


Én azt tanácsolnám, ha egyéjszakásban gondolkodsz, hogy ne a környékről keresgélj. Ott a Tinder, keress máshonnan partnert, és akkor minimalizálódik az esélye, hogy ez visszaüssön az ismeretségi körödben, főlég akkor lépd meg, ha mindenki mindenkit ismer típusú helyen élsz.


19 évesen még amúgy sem biztos, hogy kialakult Nálad, hogy mi a preferenciád a szexualitás terén, és sajnos/nem sajnos jó pár partner után ez formálódik. 4 évig tartott az első kapcsolatom, az ottani normákat hittem, hogy ez az amire vágyok, de aztán 1-2 partnerem tudot újat mutatni, ami azóta is a zsánerem. Tapasztalati szemszögből is jó lehet egy ilyet meglépni, de a legtöbb „férfi”, főleg a Te korodban csak egy luknak fog nézni, és ha bírja 5 percig az már szinte kitüntetni való. Mesélték annó középiskola/főiskola elején női barátaim, hogy szinte minden ilyen „na majd én jól megb*aszlak” f@szhuszár egy részének még csak fel sem állt, vagy a petting során előtte. Szval női oldalról nézve ez inkább tortúra, mintsem szórakozás.


Jobb lenne, ha egy barátság extrákkal kapcsolatot találnál, mert ott legalább kapnál is kis figyelmet/emberszámba is vennél + nem kéne full idegenekkel kockáztatni. Csak itt meg résen kell lenni, hogy nehogy többet láss bele a dologba, mert akkor sérülhet mindkét fél. A nyitott kapcsolatoknál is sanszos, h a szerető (vagy Te magad), érzelmileg is teljesen belehabarodik a másikba.

2022. nov. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Az előttem lévő válasszal teljes mértékben egyetértek. Én voltam egy kötetlen , laza dologban még évekkel ezelőtt .( csalódtam előtte , nem volt bizalmam senkiben sem, érzelmileg elég labilis voltam akkor.) Párszor találkoztunk , közben sokat beszélgettünk. Viszont sok volt köztünk a különbség , így nem lett komoly dolog belőle . Az érzelmek meg egy idő után jöttek , vége lett. Nem bántam meg.
2022. nov. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen normális. Fiatal vagy, telehormonokkal, még minden új és izgalmas, feszegeted a határaidat. Nyilván oda kell figyelni rá, hogy ne okozzon hosszabb távon gondot, ne sérülj benne. Csak akkor menj bele, ha biztonságban érzed magad, el tudsz lazulni, és jó-figyelmes a partner.
2022. nov. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom hiányzik a szex, miközben nem vágysz kötöttségre. Sok fiatal él így, bár szerintem hosszútávon nem éri meg.
2022. nov. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

Imádom az ilyen begyöpösödött válaszolókat, mint az utolsó … gondolom neki is hiányzik a szex🙄csak nem kapja meg.

Miért ne érné meg hosszútávon ?

Ha talál egy értelmes , figyelmes srácot, aki egyenlő partnerként tekint rá , akkor miért nem lenne jó ? Most ha belemenne egy újabb kapcsolatban, akkor lehet a másik fél sérülne miatta…

2022. nov. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Dugj 10 evvel idosebbekel.
2022. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális, de az egyéjszakás kalandok szarok, legalább is nekem egyik se volt jó
2022. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!