Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire mindennapi az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire mindennapi az ilyen viselkedés a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt érzem, hogy a randipartnerem sík hülyének néz. Olyan érzésem van, hogy nemcsak engem, de úgy általában lenézi a nőket. Amit mondd, csak és kizárólag az, ami igaz és ha én mondok valamit az egy hülyeség. De már, amikor megismertem is azt mondta, hogy vele kevesen jönnek ki jól, mert mindig mindenkinek megmondja, ha valami baromság. Valahogy soha nem azt érzem, hogy ketten lennénk a "kapcsolatban". Most megbeszéltük pl., hogy egyikünk se keres semmi komolyat, de amin kiakadtam, hogy a saját szabályai szerint szeretné ezt a kapcsolatot üzemeltetni. Az én szabályaim ejtve vannak, mintha ott se lennék. Szerintetek ez most ennyire nehéz eset vagy szimplán egy idiótáról beszélünk?

2022. nov. 15. 23:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz eset és idióta.

Menekülj.

2022. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Mert egy narcisztikus egyen akivel ismerkedsz
2022. nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!