Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire mindennapi az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire mindennapi az ilyen viselkedés a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt érzem, hogy a randipartnerem sík hülyének néz. Olyan érzésem van, hogy nemcsak engem, de úgy általában lenézi a nőket. Amit mondd, csak és kizárólag az, ami igaz és ha én mondok valamit az egy hülyeség. De már, amikor megismertem is azt mondta, hogy vele kevesen jönnek ki jól, mert mindig mindenkinek megmondja, ha valami baromság. Valahogy soha nem azt érzem, hogy ketten lennénk a "kapcsolatban". Most megbeszéltük pl., hogy egyikünk se keres semmi komolyat, de amin kiakadtam, hogy a saját szabályai szerint szeretné ezt a kapcsolatot üzemeltetni. Az én szabályaim ejtve vannak, mintha ott se lennék. Szerintetek ez most ennyire nehéz eset vagy szimplán egy idiótáról beszélünk?

2022. nov. 15. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Újabb bizonyíték, hogy a nők a beképzelt, bunkó pasikkal jönnek össze. Gondolom jól néz ki, a többi meg mellékes.
2022. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyentől menekülnék.
2022. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ilyen mellett lett bántalmazó kapcsolatom. Nem éri meg az ilyenekbe bele menni… főleg, ha már az elején mutatja a foga fehérjét. Minél komolyabb lesz a dolog, minél jobban érzi, hogy szereted annál durvábbá válik. Még most fuss!
2022. nov. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

"Az én szabályaim ejtve vannak, mintha ott se lennék."


Ha ejteni lehet őket, akkor vannak vajon "szabályaid", elveid, határaid, amiket nem léphet át a másik?


Miért teheti meg veled, hogy semmibe veszi ezeket?


"Szerintetek ez most ennyire nehéz eset vagy szimplán egy idiótáról beszélünk?"


A valóban hasznos kérdés szerintem az lenne, hogy kénytelen vagy-e beérni egy olyan férfival, aki "sík hülyének néz" téged, és "lenézi a nőket".


Én mondjuk ilyennel már 2. randira sem mennék.


De nyilván te tudod, hogy neked milyen bánásmód elfogadható.

2022. nov. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, szimplán egy idiótáról beszélünk, ez nem kérdés
2022. nov. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.
2022. nov. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, ezek a narcisztika jelei.

Most még csak a szabályait kell feltétel nélkül elfogadnod, nemsokára egy szavad, tetted sem lesz jó neki.

Aztán jönnek a pszichikai zsarolások, végül a testi bántalmazás.

A húgomnak volt "szerencséje" egy ilyen rémálomhoz, de időben észheztért, és az esküvő előtt egy héttel kirúgta.

Utána is volt vele problémája, míg el nem költözött a városból.

Ezeket ugyanis nem lehet csak úgy elhagyni, ha ő nem akarja.

Vannak az ilyen kapcsolatoknak ennél szomorúbb végződései is.

2022. nov. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele, inkább kerüld ezt a pasit.
2022. nov. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Tipikus. A szokásos nagydumás nárcisztikus szemétláda. Most meg megy a nyígás.

Nyilván ez volt a legjobb az összes közül igaz?!

Ehh...

2022. nov. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő már most idomít téged. Rendes mert nem titkolja, milyen. Kérdés hogy vállalod-e, hogy egy senkiként élj mellette.
2022. nov. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!