Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem vagyok benne biztos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok benne biztos, hogy szeretné, hogy megcsókoljam, akkor gáz lenne direktben rákérdezni?

Figyelt kérdés
2023. febr. 19. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Senki nem szokott senkit megkérdezni, pl. egy második randin. Az egyik bepróbálkozik, a másik vagy elfogadja vagy elutasítja a közeledést. Nem kell kérdezgetni, hogy "jaj megfoghatom a kezed?", "jaj megcsókolhatlak?", "jaj kinyalhatom a puncid?".
2023. febr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Én szeretem, amikor egy srác randin megkérdezi, nem szeretem, ha egyből le vagyok támadva vele.
2023. febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nőtől függ. Nekem taszítóak a pipogya bizonytalan srácok. Másnak meg bejön. Kinek hogy.
2023. febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

2. Életemben már kb. 200 nővel randiztam, abból 50-100 köztivel csókolóztam, abból 30-40-nel lefeküdtem és még sosem mondta egy lány sem, akinek tetszettem és végül volt valami, hogy miért ilyen hamar csókoltam meg. Akinek tetszettem, az elfogadta a közeledést, akinek nem, az nem. Persze nem autista módon egyből akartam megcsókolni, hanem szépen idővel, ahogy hozta a helyzet.


Pedig voltak köztük szűz vagy simán csak visszafogottabb lányok is bőven.


Senki nem írt egyből letámadást. Ha van csók, akkor mondjuk az első randi vége felé 3-4-5 óra beszélgetés után, vagy a második randin ugyanúgy később.

2023. febr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Nemrég egy fb csoportban olvastam egy ilyen kerdest es ott sok lány mondta, hogy kifejezetten szexi amikor megvan a hangulat, a srac a szemükbe néz és megkérdezi, hogy megcsókolhatlak? Szóval jól tálalva abszolút nem pipogyaság.
2023. febr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Megvan a hangulat izzik a levegő es nem csókolja meg hanem kérdez? Ez sehol nem szexi hanem illuziorombolo.
2023. febr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Nekem az első randin, amikor a másikról jóformán semmit nem tudok és ő is csak a kulsomet ez látja, egy csok azt jelenti, hogy az vonzza, semmi más, hiszen meg nem is ismer. Ezért nekem korai az első randin a csok.
2023. febr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem von le a csók értékéből, ha megkérdezi (de innentől kezdve további dolgokat ne kérdezzen, hogy ezt és ezt szabad-e :)).
2023. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Én nem szeretem, ha megkérdezi.
2023. febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

5. Atya úristen... Hány éves vagy? Mikor jutsz már el oda fejben, hogy teljesen más dolog az, hogy az emberek mit mondanak mit szeretnek és a valóságban mit szeretnek? És most nem a nőket akarom cikizni. Felmérések is készültek erről, hogy teljesen más eredmények születnek kutatásokban is, ha csak megkérdezik az emberektől hogy mit szeretnek, vagy ha kísérleteket is végeznek ugyanazokkal az emberekkel és a valóságban derül ki a viselkedésük és a döntéseik alapján, hogy mit szeretnek.


Ez hogy egy "facebook csoportban olvastam, hogy a nők ezt és ezt mondták" a legszarabb duma és hivatkozási alap, ami csak létezik.

2023. febr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!