Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem vagyok benne biztos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok benne biztos, hogy szeretné, hogy megcsókoljam, akkor gáz lenne direktben rákérdezni?

Figyelt kérdés
2023. febr. 19. 08:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha vki nem szociálisan visszamaradott, nem igaz, hogy nem érzékeli, hogyha fokozatosan közeledik, a másiknak jólesik, és továbbmenjen-e, vagy sem. Nem kell előre ezen morfondírozni, hogy hanyadik randin, hanem, ha van olyan pillanat, akkor cselekedni.
2023. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 11-essel, szerintem is érezni kell, mikor van a pillanat, mikor komfortos a lány azzal, hogy fogadja a csókot. Rákérdezni olyan, mintha nem lenne szociális érzéke ehhez. Ha már közel az arcotok, egymás szemébe néztek, nem beszéltek, mosolyogva várjátok a pillanatot... Akkor itt az ideje.

Nem kell rögtön elsietni, érdemes felépíteni, hogy legyen kíváncsiság, várakozás, vágy. Ha úgy érzed, rá kell kérdezni, akkor még valószínűleg nincs itt az ideje, vagy nagyon bizonytalan vagy. A magabiztosság a vonzó, a rákérdezés nekem a szociális érzék és/vagy az önbizalom hiányát jelzi. Szavak nélkül is lehet tudni, készen áll-e a lány a csókra. Hogyan? Egyéb érintésekkel (klasszikus padon ültök egymás mellett, kinyújtod a karod, rádől-e, közelebb ültök, összeér a lábatok, vállatok, valamit a kezébe adsz, kézfogás stb), szemkontaktus tartása, mosoly...

És mi van ha bepróbálkozol és mégsem akarja a csókot? Hát semmi. Semmi probléma. Ha továbbra is kedves, egy öleléssel elköszön, akarja a folytatást, akkor.and eljön annak a csóknak is az ideje. A lényeg az, hogy ha odahajolsz, hogy megcsókold, de ő nem hajol közelebb, elhúzódik, akkor ne erőltesd, fogadd el. Ne aggódj, nem kínos, ha te nem teszed azzá. Beszélgessetek tovább, menjetek picit arrébb, mutass valamit... Mintha meg sem történt volna. A magabiztosság szexi, vagyis hogy nem töri össze az egodat a visszautasítás. Ha nem akar több randit, akkor ennyi volt. Ha akar, akkor meg adj neki időt.

De ha félsz ettől a helyzettől, akkor is tudod tesztelni a fentebb leírt érintéseken túl is: hajolj közel az arcához, és súgja valamit a fülébe. Ha ő is közelebb hajol, ott a közelség, nem ijedmeg, akkor jó. Ha vonakodik, akkor még várj. De már így is egy lépéssel közelebb kerül ahhoz, hogy komfortosabb legyen a közelségeddel.


Nem azért írtam ennyit, hogy ez mind a "trükk" meg a "tuti recept", csak érzékelteti akartam, mennyi mindent elárul a testbeszéd, és nem kell autista módra mindent szavakkal kérdezni, hiszen a vonzalom se szavakból áll. Érteni kell ezt a nyelvet.

2023. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Aha! Ne hari de az spontàn kéne hogy jöjjön és nem direktbe ràkérdezéssel. Làttàl romantikus filmeket? Egyik se kérdezett rà hogy naa? Megcsókolhatlak? 🤦


Hanem izzik olyankor két ember között a levegö. Ezt miért kell magyaràzni ezen gondolkodok. Mikor odakerülsz tudni fogod màr a nézésböl a tekintetböl.

2023. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!