Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szakítottál már olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már olyannal akivel hosszútávon lehet tervezni?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy összejöttél valakivel akivel minden szuper volt, azonban mégse maradtál vele mert még úgy érezted nem akarod magad lekötni és ki kell élned magad? Szeretnél több fiúval/lánnyal lenni még. Szeretnéd érezni, hogy szabad préda vagy.


Azonban ahogy telt az idő rájöttél, hogy azóta se találtál olyan embert aki olyan volt mint ő és nem találod a helyed mert mindenki más gyökér egy rendes kapcsolathoz?


Megérte egy úgymond tökéletes kapcsolatot eldobni azért, hogy kipróbálhass sok másikat?



2023. febr. 28. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

En alapvetoen komolyat hosszutavot akarok bármelyik kapcsolatomban.


De olyan pasim volz már n3m csak egy akitol tudtam hogy nem fogok szülni mert Töle nem akarok(genetikailag nem felelt3k meg gy.vállalásra)

2023. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen. Akivel annyira tökéletes minden és szerelmes vagyok belé, amellett nem érdekelnek mások. Ha igen, akkor nem vagyok belé szerelmes.
2023. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Valami nem stimmel a kérdésben.
2023. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel sok fiuval mar probslkoztam meg lefekudtdm meg voltam kapcsolatban ,ezert tudom ertdkelni a mostanit.


Hosszutavon illetve gyerekeket vallalni csak onzetlen nyugodt nem fszmericskelo emberrel erdemes.

2023. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan akire bizton számithattam, aki egész biztos hogy jó férj lett volna. Megbízható, támogató, törekvő.


Csak épp nem voltam igazán szerelmes, es emiatt az a keves is gyorsan elmult, es onnantól irritált.

Csak amiatt sose hagytam volna el senkit, hogy lehessek mással is, az nagy hülyeség lett volna.

De szerelem nélkül se lehet együtt élni, pontosabban szeretet es vonzalom nélkül, merthogy nekem onnantol a szex se ment.

2023. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2x volt.

Minden stimmelt.

Velem 1 idős volt. Fiatal kora ellenére sajat lakás ahogy nekem.

Az ágyban semmire se mondott nemet nekem....

Nyugis természete volt.

Aztán elmondta hogy ő frigid.

Szereti a szexet de elélvezni nem tud sosem élte még át.

2023. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a konolyság miatt szakit a no , ha nem mert nincs meg az a szikra a kapcsolatban ami kellene egy hosszutavuhoz..

Sajat magadat ne csapd be , dogad el hogy o nem nezett mar rad ferfikent.

2023. márc. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 pontosan, hiába tökéletes valaki papírforma szerint, kedves, értelmes, vicces, lovagias vagy tudomisénmilyen, ez mind mit sem ér, ha nincs szerelem, erős szexuális vonzalom. Úgy én se tudnék együtt lenni senkivel. És akikbe szerelmes szoktam lenni, azok rendszerint nem tökéletesek, nem a “két lábon járó listáim”, mégis annyira megfog a személyiségükben valami, hogy megőrülök értük.
2023. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!