Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen segítséget lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen segítséget lehet kapni, kihez lehet fordulni, ha egyszerűen nem bírok leállni a csajozással?

Figyelt kérdés

Jóképű, magas vagyok, baba arcú, sokak szerint szépfiú és súlyzózni is járok. Tizenéveskori kapcsolat vége után egyszer volt már ilyen 21-22 éves koromban, hogy rengeteget csajoztam vagy másfél évig, amikor voltam vagy 20 nővel, de akkor aztán leálltam vele, mert találtam egyéb célokat az életben, amikkel foglalkozhattam. Utána sok évig évi átlag 1-2 nővel voltam, néha volt is kapcsolatom, néha nem. Most több évvel később megint ott vagyok, hogy egyszerűen nem tudok leállni. Nem is csak a szex a fontos, bár az is jó, hanem a hódítás, meg persze simogatja az egómat, hogy milyen relatíve hihetetlenül sok lánynak tetszem. Novemberben kezdtem el csinálni ezt és azóta is voltam vagy 8 nővel legalább, nagyon sokkal ugye nem is csak egyéjszakásban (sőt az a ritkább egyébként).


De már úgy érzem ez valami függőség, mert hiába érzem jól magam egy lánnyal, akkor is keresem az új lehetőségeket folyamatosan és aktívan. De közben meg az is bennem van, hogy jó lenne egyvalakihez kötődni, egy emberrel elmélyedni egymásban, meg persze van bűntudat is bennem néha, hogy na ez a lány is szomorú lesz majd miattam. De magam miatt aggódom első sorban, mert ez nem élet, meg pláne találkoztam már tőlem 10+ évvel idősebb negyvenes agglegény csajozógépekkel és ők valahogy olyan szomorú látványt nyújtottak, szóval az sem élet, olyan sem akarok lenni. Meg mostanában minden szabadidőmet elviszi az ismerkedés, tényleg a barátaimmal is alig foglalkozom, az eddigi hobbijaimmal sem, szóval kezd sok lenni. Reggel ezzel ébredek, este ezzel fekszek. Ez függőségnek számít és lehet valahova fordulni?


2023. márc. 26. 14:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Függőség?

Tehát nem bírod ki, hogy ne dugasd magad folyamatosan mindenféle nőkkel?

Lényegében akkor kimondhatjuk, hogy k.rva vagy.

2023. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
91%
Valószínű nem tudsz igazán kötődni senkihez, nem tudsz mélyen szeretni. Jó hír, hogy ez egy állapot ami megváltoztatható. Keress egy megfelelő pszichológust. Drága, de megéri!
2023. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!