Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veszjoslo jelnek szamit,hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszjoslo jelnek szamit,hogyha a ferfi ismerkedesi szakaszban a nohoz hivas nelkul odamegy alakasahoz illetve a felnott koru gyerekenek a lakasara koveti a ferfi es ott beall a lepcsohazba? Ez a tipukus bantalmazo kapcsolat elojele,ugye?

Figyelt kérdés

A kerdesben szereplo no az anyam.

A pasasnak van otthon elettarsa meg gyereke.


Amikor a lakcimet kerdezte anyam,sokaig habozott,mire megmondta.



#Pszichopata ferfi #Narcisztikus ferfi #Eroszakos ferfi
2023. ápr. 1. 05:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is vészjósló. Anyádnak nincs egészséges önvédelme, hogy ne adja ki magát?


Figyeld meg a pasast, beszélj vele. Kérd meg, hogy anyádat ne zaklassa, különben kéred a feleségének a segítségét, és rendőrségi feljelentést teszel.


Zaklatás, félelemben tartás, bűncselekmény.

2023. ápr. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy redflag.


Ez nem a 60-as évek amikor átjártunk random egymáshoz, mert nem tudunk odaszólni, hogy alkalmas-e a másik félnek. Igenis illik előre megkérdezni, hogy mehet-e.

2023. ápr. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nem biztató. Anyad legyen óvatos, es sürgősen építse le a pasit
2023. ápr. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Igen az.

Es pont ezért nem fog senkire hallgatni. Az ilyen nők már meg vannak hipnotizálva

2023. ápr. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Annó pont ilyen miatt dobbantottam egy pasit első randi után :D Másnap nem akartam vele találkozni, mondtam, hogy nem érek rá, erre valamiért úgy gondolta jó ötlet kinyomozni a lakcímem (én direkt nem mondtam meg) és meglepni azzal, hogy megjelenik a ház előtt. Konkrétan miután órákon keresztül próbáltam vele megértetni, hogy nem találkozok vele aznap, egyszer csak küldött egy szelfit a házunk előtt, hogy na hol vagyok? Kicsit se para :D
2023. ápr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Hány éves vagy, hogy anyukád még ismerkedik? Ha már a fateroddal sem sikerült, hogyhogy azt hiszi, más férfivel fog?
2023. ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6# nekem nyugdíjas 60-as volt kolléganőm is ismerkedett. Talált is valakit egy túrázáson.

Másik nyugdíjas kolléganőmnek meg 15 évvel fiatalabb párja van már 10 éve.

2023. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 fsb1000 válasza:
6%
Hát... vagy elvette az eszét a szerelem, vagy más gond van annál a pasinál. Ez így nem szokás.
2023. ápr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ultragáz.
2023. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen egy rendőrrel. Egy buliban találkoztunk, beszélgettünk, de nem volt semmi, én nem is akartam. A nevemet tudta meg hogy melyik településen lakom. Gondolom, megnézett a rendszerben, mert 2 nap múlva megjelent a háznál és csengetett, hogy jöjjek ki dumcsizni meg randira hívott(volna). Azért volt para, mert én se a számom se a címem nem adtam meg neki direkt, pedig kérte a számom. Szóval egyértelműen jeleztem, hogy nem szeretnék semmit, mégis random megjelent ráadásul rendőrkocsival, nem civilben a ház előtt és csengetett.
2023. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!