Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egészség és kényelem jegyében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészség és kényelem jegyében ruházkodtok, vagy beáldozzátok ezeket a szépség és divat oltárán?

Figyelt kérdés
2023. jún. 4. 20:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Pl. elegáns női szalmakalap vs. UV védelemmel ellátott rusnya horgászkalap?

Szexi fehérnemű vs. jól szellőző 100% pamut kényelmesen laza bugyi?

És ezt végigmondhatom a nadrágokról is, fürdőruha, stb.

2023. jún. 4. 20:38
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A szép, divatos is lehet kényelmes és egészséges. A kettő nem zárja ki egymást.

Én ezt az egyensúlyt próbálom tartani.

2023. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egyik nem üti a másikat. Viszonylag alacsony vagyok, de nem fogok egy randira sem felvenni kényelmetlen, de csinos 10 cm-es sarkú cipőt, amiben utálok lenni. Meg nylon csipkés tangát sem, de azért nem piacon vásárolt mamabugyit hordok. Uv-s horgászkalapot sem veszek fel, azt sem tudtam, hogy létezik olyan. Általában egyszerű, de szerintem szép ruhákat hordok és kényelmes, lapos sarkú cipőt (balerina, vagy ha sportosabb az öltözék Converse tornacipő) Ami tetszik és jól érzem bennük magam. Egy randira sem megyek olyan ruhában, ami tőlem merőben szokatlan.
2023. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet egy ruhában UV védelem?
2023. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kitana. ***** válasza:
100%
Szép és kényelmes ruhákat veszek. Nem csak rusnya de egészséges és szexi de kényelmetlen darabok vannak. Kalapot nem hordok, fényvédőzök és nem tartózkodom napon, ha nem muszáj.
2023. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kettő együtt fontos. Hogy kényelmes legyen, és tetszen. Mindkettő igaz minden egyes ruhadarabomra.
2023. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sem a szépség, sem a divat nem szól a kényelmetlenség és igénytelenség mellett. Maximum Magyarisztánban meg a hasonló elmaradott helyeken. Műszálas-műanyag Mayo chix rongyok, olcsó ribifehérneműk, műanyag kínai magassarkú cipők.


Horgászkalap - ez mi már? Ki venne fel ilyesmit? 🤡

2023. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Vannak UV védelemmel tesztelt ruhadarabok, meg van adva, hány faktoros, de általában 50+. Búvárok, sznorkelezők hordják elsősorban, de van fejfedőben is. Napszemüvegekben már biztos te is hallottad.

Linkelek egy UV védelemmel ellátott hogászkalapot, csak amit a google épkereső kidob:

[link]

2023. jún. 4. 22:39
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8 kösz de ez szánalmas. Tudod mikor akarnék Nagy Hoho horgász vagy Sebaj Tóbiás lenni.

UV védelem: 50-es krém, egy minőségi napszemüveg, + aki igényel fejfedőt, felvesz egy ruházatahoz illőt, csajos szalmakalapot, baseballsapit vagy csak egy sildet.

2023. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De ha takarod a fejed, az védve van. A baseball sapka ellenzője is véd az uv sugarak ellen, ha rendesen takarja a fejed.
2023. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!