Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elszúrtam egy randit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elszúrtam egy randit, mert nem mentem el, viszont véletlen volt én értettem félre, viszont a srác szerintem haragszik rám, szeretném jóvátenni, de hogyan? HELP

Figyelt kérdés

Az a helyzet, h van egy srác, akivel már találkoztam párszor, csók is megvolt már többször is, csak sajnos ritkán tudunk találkozni a suli és a munka miatt. Egész héten arrol beszéltünk, h csütörtökön találkozzunk, megbeszéltük, h este hív, mikor. fél6-kor felhívott, hogy 1 óra múlva találkozzunk, idejön a közelbe kocsival. Én viszont úgy értettem, h 1 óra múlva fog hívni, h elindul. Így amikor hívott, ő már ott várt rám, én pedig hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, mondtam, hogy nagyon sietek akkor, de ez legalább fél óra míg odaérek, azt pedig nem várja meg. Megkérdeztem telefonban, h haragszik-e, azt mondta, hogy nem, de éreztem a hangján, h kezd elege lenni ebből. Most írtam neki egy nagy bocsánatkérő sms-t, amire annyit írt, h "nem gáz..."

Sajnos már volt egy párszor, h nem lett semmi a megtervezett találkozásokból, és nem tudom, mivel tudnám kiengesztelni, hogy eljöjjön mégegyszer, annyira hülye vagyok, nem győztem bocsánatot kérni, de úgy érzem ez kevés.

Fiúk, ti minek örülnétek és hogy reagálnátok erre?

(viccekkel kíméljetek!!)


2010. okt. 14. 19:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Na azért ez kicsit mássá teszi a történetedet. Szóval neki van barátnője?


Vagy csak van egy másik lány is aki amolyan lány-barátja?

2010. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nem egészen..ő 28 éves, és nagyon fiatal volt, amikor megházasodott. van is 3 gyereke, miattuk nem vált el. Tudom, hogy ez sok esetben hitegetés, de én nem várok el tőle semmit se most, sem a jövőben, lévén, hogy 18 éves vagyok.
2010. okt. 14. 20:40
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor így már érthető hogy miért nem tudott várni fél órát...


Mindenesetre nem egyszerű kapcsolatba csöppentél, ahogy kiveszem a leírtjaidból nem hinném hogy több lehetsz számára idővel mint amolyan szerető, még ha soxor csak beszélgettek és sétálgattok akkor is. Így azért világosabb kicsit a dolog hogy leírtad.


Nem hiszem hogy nagyon teperned kéne elég ha megpróbálsz vele megbeszélni egy másik időpontot, hogy te nagyon megkedvelted stb stb de ezt biztos tudja és hogy jó lenne látni mert hiányzik neked nagyon.

2010. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ribanc!!!
2010. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!