Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nő elhív egy srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő elhív egy srácot egy koncertre kijelentve hogy ez nem randimeghívás majd ott smárolnak és ölelkeznek majd szexelnek, akkor az most randi volt vagy sem?

Figyelt kérdés

Mi tesz egy randit randivá?

Tudom hogy nem tűnik lényegesnek, de számomra az lenne hogy tisztázzuk: mi számít randinak?



2023. aug. 9. 20:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ezt csak tőle fogod megtudni.
2023. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

1#

Szerinted a randit a nő teszi randivá?

vagy hogyan érted?

2023. aug. 9. 20:44
 3/23 A kérdező kommentje:

Amúgy a srác csak az első csókot kezdeményezte, a többit egyértelműen a nő.

Szóval adott a nő aki leginkább kezdeményezte a találkozót, meg a férfi aki belement a játékba. De hogy ez minek számít az egy rejtély.

Folytatása is van a történetnek legalalábbis a férfi részéről indult kezdeményezés

2023. aug. 9. 20:53
 4/23 anonim ***** válasza:

Smárolni/ölelkezni/dugni nem csak randipartnerrel/párral lehet.

Ez akár egy egyéjszakás kaland sztorija is lehetne.

2023. aug. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

De kár hogy senki nem képes és nem is akar rendes választ írni

Még mindig rejtély mi alapján számít randinak egy találkozó

Tőletek meg hiába várok rendes választ

2023. aug. 10. 07:41
 6/23 anonim ***** válasza:

Itt a konkrét válasz ha nem tudsz olvasni a sorok között: az a randi ha VALAKIT RANDIRA HÍVSZ vagy RANDIRA HÍV

A csaj megnondta, hogy EZ NEM RANDI. Attól hogy megdugtad ez semmin nem változtat!!!

2023. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

6#

Kár hogy ilyen nehezen megy a konkrét válasz is, hogy erőltetni kell

Na akkor szerinted az teszi a randit randivá hogy annak van nevezve eleve. Ez csak azért volt fura mert sehol nem hallottam még ezt így.

Akkor ha most mondjuk randira hívom és beleegyezik, de ott nem történik semmi sem az meg randi lesz?

Mondjuk ez amennyire fura, annyira érthető is

2023. aug. 10. 08:10
 8/23 A kérdező kommentje:

De hogy érthető legyen miért is fura ez nagyon kifejtem:

6# világában emberek milliárdjai, hazánkban is emberek milliói élik le az életüket gyerekeket nemzve/szülve anélkül hogy az életükben valaha is randiztak volna. Pedig az emberek szoktak ismerkedni mielőtt családot alapítanak

2023. aug. 10. 08:19
 9/23 anonim ***** válasza:

7. Semmi fura nincs abban, ha egy randin nem történik semmi.

Pl. ha megismerkedik két ember társkeresőn és megbeszélnek egy randit, nem az az általános hogy két idegen egyből egymásnak esik.

De én már régi jó ismerőssel is voltam úgy randin, hogy csak beszélgettünk/kávéztunk. Nem kell ajtóstól rontani a házba.


De nem is értem, miért mondod hogy SZERINTEM csak az a randi amiről meg van beszélve hogy az. Hát a csaj is megmondta neked hogy nem randi aztán minden volt. Akkor szerinte se attól randi a randi hogy bármi olyan történik esetleg, hanem hogy mi van megbeszélve.


Amúgy nincsenek lány barátaid? Nem szoktatok kettesben találkozgatni elmenni moziba vagy kajálni? Az mitől nem randi? Nem csak attól hogy nem fekszik le veled utána, gondolom azt te is érzed.

2023. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Amúgy nincsenek lány barátaid?"

Szerencsére nincsenek

Szerintem nagyon nem illik a férfi-nő barátság, ez egy hatalamas, világszaggató ostobaság hogy puszta barátságból mozizni megyek egy csajjal kettesben

Rendkívűl szánalmas dolog, főleg ha még el is hiszed hogy az barátság, nem vagyok hajlandó hazugságban élni

2023. aug. 10. 09:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!