Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzek egy nőnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek egy nőnél ha tudom hol dolgozik és a hely 0-24 nyitva van és bárki külsős bemehet?

Figyelt kérdés
Az fix hogy nincs pasija, kb. 30 éves lehet. Az előző csávója férfiszemmel max. közepes vilt és öreg is.

2023. aug. 16. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ne baszogasd a munkahelyén.
2023. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Az előző csávója férfiszemmel max. közepes vilt és öreg is."


Akkor lehet, hogy az idősekre bukik, és/vagy más tulajdonságával ellensúlyozta bőven.


A fenti mondatod igen visszatetsző. Kb. azt sugallja, hogy akinek ilyen pasija volt, annak hálát kell rebegnie, ha olyan pasi leereszkedik hozzá, mint te.

Ja, a munkahelyi zaklatás remek ötlet. Főleg, ha a munkájában is akadályozod.

2023. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Leginkább sehogy.

MAXIMUM annyit tegyél, hogy odamész, gondolom valami üzlet, veszel valamit, és egy két mondatos beszélgetést kezdeményezel. Ennyiből kiderül, hogy egyáltalán szimpatikus vagy-e neki. Utána köszönsz és elmész!!

Legközelebb megint csak ennyi. Pár hónappal később, ha ő is kezdeményezte a beszélgetést, akkor _esetleg_ felvetheted, hogy munkahelyen kívül is szívesen találkoznál vele.

De még egyszer megismétlem: hónapokig kell kerülgetni. Erre van türelmed?

2023. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Hallgass az 1# és 3#-ra.
2023. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3

És ne tévessze meg, hogy ha ott dolgozik, akkor a kedvesség nem a személyének szól feltétlen, hanem munkaköri kötelesség.

2023. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

Ezért írtam, hogy ha a nő is kezdeményezte már a beszélgetést. Az ugyanis nem kötelessége, inkább kerülni fogja a nyomulós vevőt.

2023. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam anno éjjel nappali boltba....idegesítő volt amikor próbálkoztak.
2023. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez nem bolt, más kategória. De lehet venni dolgokat és fogok is ha nincs más megoldás. Nem leereszkedek hozzá de én inkább a korosztálya vagyok mint az az öreg faszi akije volt.
2023. aug. 16. 21:58
 9/11 anonim ***** válasza:

És? Nem egyedül a kor számít.

De ha mindenáron be akarsz próbálkozni, akkor csakis fényes nappal! Hiába van nyitva 0-24.

Az pedig 100%, hogy ha megszólítod, elsőre akkor is elutasít, ha pár hónap után igent mondana.

2023. aug. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mit csináljaknott hónapokig? Egy alkalom elég kell legyen ha bejövök neki.
2023. aug. 17. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!