Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak vele? Komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele? Komolyan gondolhatja?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy bekövetett egy helyes korom beli fiú, én vissza követtem. Helyes fiú de nem olyan mint mikor szerelmes leszel valakibe első látásra. Szóval írt nekem hogy szia mizu.. De minden fiú így indít! Utána még napokig beszéltünk kérdezgetett felőlem. Aztán megkérdezte hogy nem-e talàlkozunk valahol. Az a baj nekem ez lenne az első kapcsolatom és félek így rögtön találkozni.. Akár mit csinálhatna velem ilyen világot élünk.. Vagy csak én gondolom túl? Ráadásul anyàm is ellenzi mert cigány származású de nem putris, nem buta én úgy vettem észre.


Valakivel volt már ehhez hasonló? Az a baj tapasztalatlan is vagyok és nem tudom hogy mi a szándéka velem hogy csak szexre kellek vagy tényleg kapcsolat?! 🤔



2023. aug. 30. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Ő se tudja hogy mit akar tőled még, idő kell hozzá alapjáraton. De abból gondok lesznek, hogy roma származású mindenképp, hiába nem putris, ellenezni fogja anyud, apud.

Egyébként első randi nyilvános helyen történjen bárkivel is randizol és ne menj fel hozzá, ne ülj be az autójába, bulin ne fogadj el tőle italt,amit nem láttál, hogy elkészítette a csapos.

2023. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 igen sajnos. Viszont nem azért de szerintem bennem is van cigány vér. Fehér a bőröm de olyan az arcom meg sajnos nagyon hangos vagyok. Tuti hogy van bennünk mert a mamám mindig mondja az egyik rokonunkra hogy hát ő cigány meg hogy meg van benne a 3 vonó
2023. aug. 30. 22:41
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Most erre mit írjak? Én ismerek csendes, normális családból való romákat is. Ha felnőtt vagy, 18 elmultal nem tehet veled semmit anyud, maximum kidob, hogy menj hozzá lakni, ha te már dolgozol akkor meg amúgy is ideje kiszállni a fészekből. Nem a fiú miatt, magad miatt, hogy önállóan élj.
2023. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 kiskorú vagyok még
2023. aug. 30. 22:49
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Akkor nagyon gyorsan felejtsd el, anyud parancsol neked míg nem vagy felnőtt!
2023. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 anyukám azért sok mindent meg enged nekem. És ha vele lennék boldog nem ellenezné mert szerencsére rendes szüleim vannak
2023. aug. 30. 22:58
 7/14 A kérdező kommentje:
De a kérdésemre válaszoljatok
2023. aug. 30. 23:03
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, voltam hasonló helyzetben, szintén kiskorú voltam. Megértem hogy tartasz kicsit tőle hogy mit kezdhet veled, megértem anyukádékat is hogy féltenek. De azt is hogy valószínűleg szeretnél vele jobban megismerkedni találkozni. Nálam ugyan ez volt. Ha tanács kell ezzel kapcsolatban, légyszi írj privátban!!
2023. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 tudsz nekem te írni hogy mit tanácsolsz?
2023. aug. 31. 00:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Kiskorú vagy? Vagyis 14 alatti?


Vagy fiatalkorú vagy? Magyarul 14-18 közötti?


Nem mindegy!

2023. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!