Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak vele? Komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele? Komolyan gondolhatja?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy bekövetett egy helyes korom beli fiú, én vissza követtem. Helyes fiú de nem olyan mint mikor szerelmes leszel valakibe első látásra. Szóval írt nekem hogy szia mizu.. De minden fiú így indít! Utána még napokig beszéltünk kérdezgetett felőlem. Aztán megkérdezte hogy nem-e talàlkozunk valahol. Az a baj nekem ez lenne az első kapcsolatom és félek így rögtön találkozni.. Akár mit csinálhatna velem ilyen világot élünk.. Vagy csak én gondolom túl? Ráadásul anyàm is ellenzi mert cigány származású de nem putris, nem buta én úgy vettem észre.


Valakivel volt már ehhez hasonló? Az a baj tapasztalatlan is vagyok és nem tudom hogy mi a szándéka velem hogy csak szexre kellek vagy tényleg kapcsolat?! 🤔



2023. aug. 30. 22:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Fiatal korú te kötekedő állat
2023. aug. 31. 11:05
 12/14 anonim ***** válasza:
Kicsit visszább vehetnél a stílusodból. Kis takony vagy még. Az életkor elég fontos egy ilyen kérdés szempontjából.
2023. szept. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 jó de nem mindegy milyen stílusban írja
2023. szept. 1. 06:56
 14/14 anonim ***** válasza:
#10 vagyok ismételten. Attól, hogy te a kommentemet bunkó stílusban olvastad fel, közel sem biztos, hogy én is abban írtam...
2023. szept. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!