Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki kikosaraz titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki kikosaraz titeket, de később ő veti fel, hogy mégis elmenne veletek randizni, adnátok neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

2023. szept. 2. 20:20
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
27 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha nincs ló, jó a szamár is? NEM. El tudom méltósággal fogadni a kosarat. De onnantól nincs meggondoltam magam.
2023. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Ha valakinek nem kellek, annak oka van, amit természetesen emelt fővel fogadok (tavaly az egyik srác amiatt nem akart semmi komolyat tőlem, mert egyedülálló anyuka vagyok).


Ha az adott srác újra randizni hívna, egyből azt gondolnám, hogy nem jött neki össze jobb (mondjuk elég jól nézek ki), így beéri velem is.

2023. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, te ki vagy a történetben?
2023. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
2) udv a klubban !
2023. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3as, csak általános kérdés. Illetve régebben az egyik ismerősöm mondta, hogy ő minden lánynak egy esélyt ad, amikor elhívja. Ha kikosarazzák, akkor az az adott nő már nem jöhet szóba nála, akkor sem, ha később meggondolja magát.
2023. szept. 2. 20:52
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Valakinek vagy kellek elsőre vagy ne kelljek soha többet. Nincs második esély. Érvényesítettem ezt az életemben arra is, hogy volt aki 80 kilósan lenézett, majd mikor 52 kilósra fogytam, hirtelen randira szeretett volna hívni. Hát köszi, de nem. A személyiségem 80 kilósan is az volt, mint 52 kilósan. Ha úgy nem kellettem neki, akkor soványan se kelljek.
2023. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Hát, ha szerelmes vagyok az illetőbe, és őszintén próbálkozik akkor lehet... ám nyilván a bizalom kérdése már alapból mìnuszban van így...
2023. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen második esély esetén szex még lehet, több nem. Valószínűleg ő is csak ennyit akar: régen volt már valakivel, most már én is elég vagyok, de komolyabbat továbbra sem szeretne.
2023. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ. Ha épp kapcsolatban volt, amiről én esetleg nem tudtam előzetesen, és emiatt "kosarazott ki", de utána próbálkozik, akkor adnék neki egy esélyt. Máskülönben nem.
2023. szept. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
*9-es: Igen, ebben az egy esetben valóban érdemel még egy esélyt szerintem is.
2023. szept. 4. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!