Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok a hülye, ha mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye, ha mert attól félek, nem fog belém szeretni, azon gondolkodom, hogy inkább ne találkozzak vele többet?

Figyelt kérdés

Eddig jól alakul, szex az nagyon ott van, közös programok vannak, főz nekem sokszor meg odafigyel rám, mondta hogy ő komoly kapcsolatot akar stb. Szóval a viselkedése nem gyanús.

Együtt vagyunk (beszéltünk erről) de nem nevez így, hogy a barátnője vagyok ez mondjuk fura.

Szüleinek mesél rólam (láttam is meg telefonban is hallottam) meg be akar mutatni szóval lehet nalam van baj a toronyban.

Július végén volt az első randi, hétvégén sokat együtt vagyunk, meg hétköznap is legalább 1x együtt alszunk.

Szóval nem régóta tart csak én meg annyira nem akarok pofára esni, hogy kb azon gondolkodom lehet be kellene fejeznem vele, mert ha pár hét vagy hónap múlva kiderul, hogy ja hat nem szeretett belém és hagyjuk az egészet, az nagyon rosszul érintene.

(lehet ebben konzervatív vagyok, en nem szeretem először mondani a szeretleket).


Ne küldjetek el a francba légyszi, szóval azért csak kulturáltan, elég rossz kedvem van most, amúgy is egy szorongó típus vagyok. (Neki nem mutatom ezeket amiket leirtam, nem traktalom vele!)

:(

Előző kapcsolatomban pl 1 hónap után már mondtuk hogy szeretlek és több éves dolog lett belőle, szóval nem tartalom nélkül hangzott el.


Én vagyok a nő



2023. szept. 25. 01:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. szept. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
Már a címből lejött, hogy te vagy a nő.
2023. szept. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen amúgy, ezt gondoltam 😅 De azért odaírtam.
2023. szept. 25. 02:03
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha az első héten kimondta volna, hogy szeret, elmenekültél volna, ugye? Csak mert rengeteg ilyen szeretethiányos pasi van, aki a fél karját odaadná már, csak szeresse végre valaki, de valahogy ők mindig gyorsan lapátra kerülnek, ellenben ehhez hasonló kérdés meg van itt dögivel.
2023. szept. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hát első héten ilyet mondani nyilván meredek, amikor kb 1-2x láttál valakit.

De itt már 2 hónapról van kb szó

2023. szept. 25. 02:16
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, van-e értelme várni erre vagy nincs, és jobban járok ha nem áltatom magam.
2023. szept. 25. 02:17
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem, miért gondolod, hogy nem szeret és nincs értelme folytatni.

Amiket leírtál, azok tökéletesen bizonyítják az ellenkezőjét. Ha ezek után dobod, akkor soha a büdös életben nem lesz párod, mert ennél egyértelműbben senki se tudja kimutatni, hogy szeret.

2023. szept. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
Csak kihasznál.
2023. szept. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne hasonlítsd az előző kapcsolatodhoz. Az a pasi egy hónap után mondta. És? Ez egy másik pasi, másképp működik, talán a mostani pont másképp fejezi ki, de ezzel nincs semmi baj. Azért lehet érezni, hogy pusztán hátsó szándékból vagy szívből kedveskedik, stb.

De amúgy meg is kérdezheted. Ha nem is így hogy Szeretsz?, de pl meg lehet környékezni a témát, hogy milyen érzésesei vannak feléd, vagy mit tudna veled elképzelni, stb, körülírod. Sőt te magad is elmondhatod neki, hogy mik mennek benned, amiket fent leírtál. Nyilván a megfelelő módon tálalva, de én az őszinteséget ajánlom.

2023. szept. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem érezned kellene, hogy szeret, nekem ez csak nézzük meg mi lesz belőle, meg elköteleződésnek tűnik, ha szeretne kb beléd lenne bolondulva. Másnak sem mondja, hogy a párja vagy.


Kézenfogva sétáltok? Ez kb a legbiztosabb jele, hogy mások előtt párjaként vállal, ha már nem mondja, de ez sem jelenti, hogy szeretne. Mondjuk 2 hónap után nem is kell feltétlen szerelmet éreznie.

2023. szept. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!