Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszerűbb meghoditani valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűbb meghoditani valakit ha vékony vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú, eléggé sikeres, magas, jóképű, okos, vonzó, nem éppen úgy néz ki mint akit érdekelnek a nők. De engem nagyon érdekel, lassan 1 éve nézegetem tüzetesebben. Tulajdonképpen nem távoli, vannak kapcsok ami alapján megtudnám szólítani, rátudnék írni.

Viszont biztosan neki az ilyen modell csajok jönnek be tutira.

Nemhiszem, hogy a jelenlegi állás szerint lenne hozzá esélyem. Bekövetni sem merem, én meg nem szoktam képeket kirakni sehova. Szerintetek csináljak néhány jó képet és utána megpróbáljam?

Konkrétan annyira tetszik, hogy már megőrülök. Volt már olyan akinek sikerült meghóditani valaki plátóit ?


Légyszives csak értelmes válaszokat írjatok. Akármilyen tipp milyen képeket csináljak ami nem mutat sokat, mégis vonzó, figyelemfelkeltő? Mi a legelső szép vonás egy nőn amit a férfi megnéz? Egyenes fogaim vannak. Szép arcom, edzek stb. Esetleg bekövessem-e miután összekapom magam? Biztosan megszeretném próbálni, hiszen anélkül a válasz mindig nem marad.

Köszönöm mindenkinek.



2023. szept. 30. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk olyan képet mimdenképp tegyél ki ahol az edzőteremben vagy, hogy lássa, ha még nem is vagy azon a szinten, de dolgozol rajta.
2023. szept. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Mennyi a felesleged?

Am jól gondolod, a jó hapinak a jó nő jön be. Szerintem fogyjal le aztán keresd, ne égj be. Egy ket hajfétisesen kívül minden férfinak a gazella idomok tetszenek, és ha nem vagy szerencsés genetikából akkor dietazni es edzeni kell keményen. Abban bízni, hogy jó leszel ducin is, szerintem nem oké. Még ha el is fogad, majd mas nőkre csorgatja közben. Ez meg hogy ha szeret elfogad így is, be ne vedd.. A férfiak a szemükkel szeretnek. A szép, vékony lányokat tudják csak szeretni. Ha elmúlik a szépség gazella test, kb. szarba se néznek.

2023. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat, pozitív csalódás, ha csajok ha férfiak vagytok!:)

Egyébként nem nem vagyok dagadt, 164cm és 59 kiló. Viszont inkább formásodni szeretnék, kicsit idomosabb hátat, vállakat értitek ami nagyon szexi tud lenni egy ruhában.

Lehet a kérdést fogalmaztam meg kicsit bénán😂 Akármennyi idő a végeredményről, mi lett ide írok majd

2023. szept. 30. 15:04
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Áh, így értehetőbb, de valóban edzeni kell akkor. Szerintem várj még vele amíg kezdenek látszani az eredmények. :)
2023. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, én is inkább ezt preferálom. Aztán valahogy meghódítom!:)
2023. szept. 30. 15:50
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Uff... Hol is kezdjem...


Tetszik neked egy magas, jóképű, sikeres, okos férfi? Aha. Nahát, micsoda meglepetés, állj be szépen a sor végére...


1 éve nézegeted? Mi van? Ez beteges. Vagy lépjél, vagy felejtsd el.


"Nemhiszem, hogy a jelenlegi állás szerint lenne hozzá esélyem."

Hát akkor meg? Maradj a saját ligádban, saját szinted közelében.

Nem tudod kordában tartani a hipergámiádat?


Miért akarsz azzal manipulálni, hogy 'összekapod magad' meg csinálsz jó képeket - szerinted ennek mi értelme lesz, ha hosszútávon nem fenntartható?


Miből gondolod, hogy csak a külsőd érdekli? Vagy hogy ezen fog múlni?

Ha valóban szép arcú vagy, ahogy állítod magadról, akkor teljesen lényegtelen, mivel feltehetőleg kapnál esélyt arc alapján, arra hogy 'belépj az ajtón' úgymond.


De ha már külsőről van szó: 164-hez sok az 59kg (tudom ezt le fogják pontozni, főleg nők - nem érdekel, mondom a tényeket), az edzőterem pedig egyáltalán nem vonzó. Vagyis hát attól függ mit csinálsz, de mivel 59kg, ezért több felesleg (izom ÉS zsír keveréke!) van rajtad mint ideális lenne egy nőnek. Ne legyél túl izmos, túl erős, az kurvára nem feminin, vonzalomgyilkos. Kis cardio kondi az rendben, meg esetleg saját testsúlyos jellegű light edzés. Jógával tartsd karban a tested, a hajlékonyságodat (és az elmédet is).

2023. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem pontozlak le mivel tanácsot kértem, viszont ez a maradj a saját ligádban? Értelek, de szerintem akárki tud változtatni aki szeretne. Persze fent tartható egy életmód amit az ember gyakorol minden nap.

Alapjáraton a figyelmét szeretném majd felkelteni. Ha alakul akkor alakul majd.

2023. szept. 30. 16:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Írj rá jelöld ismerősnek tölts fel fotókat, szólítsd meg ilyenek 30/F vagyok.
2023. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi jön be, ez teljesen szubjektív. Személy szerint én jobban szeretem a vékony/átlagos/sportos nőket. Számtalan esetet látni, mikor egy nagyobb darab nőnek sikerül lefogyni, egyértelműen nőnek az esélyei az ismerkedésben/párkeresésben.
2023. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És annak mi értelme hogy Te is a külsőbe szeretsz és abban reménykedsz, hogy Ő is csak a külsődbe szeret bele? Csak kellene vele beszélgetni, van-e közös hobbi vagy közös érdeklődés, foglalt-e vagy egyedülálló stb. Természetesen kell, hogy külsőnek vonzónak lásson, de mêg az sincs kizárva, hogy most is annak lát. Kérlek, kommunikáljatok vagy felejtsd el most örökre.
2023. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!