Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A randi végén még puszit sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A randi végén még puszit sem adott (az elején sem…). Hogyan kell kezelni egy bátortalan férfit?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy férfival, aki nagyon jófej csak kicsit bátortalan. Pedig jó adottságai vannak, helyes, okos stb… Valószínűleg a félénksége miatt volt az, hogy még puszit sem adott (láttam rajta, hogy nem tudja mit kéne/nem kéne csinálnia és zavarban van). Ilyen esetben nekem kéne kezdeményezni? Igazából nem vagyok az a típusú nő aki nyomul az elején, én inkább a férfitól várnám ezt el.

2023. okt. 15. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Te sem adtál neki, akkor meg?
2023. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Ez csak kisgyerek, nem igazi férfi. Az igazi férfi odamenne, lenyomná a torkodon a nyelvét, aztán letépi a felsődet, átdob a feje felett, majd ő maga is megfordul, aztán odasúgja érzékien, hogy most mi lesz, te rögtön elélvezel kétszer, majd szoknya fel, ő úgy megpakol, hogy alig tudsz lábra állni a sok elélvezés miatt, majd felkap a vállára és szó szerint "hazadob".
2023. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha a férfi nem lép akkor meg muszáj leszel te lépni, vagy nem lesz semmi se a nagy szerelmetekből.
2023. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha meg ad, akkor az a baj, hogy nyomulós, meg könnyűvérűnek néz...
2023. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a következő randi elején adj neki puszit, ha akkor sem meri ő kezdeményezni köszönéskor! :)
2023. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%

Én adtam volna neked puszit randi végén, meg magamhoz húztalak volna, szeretem ölelgetni a nőket randin.

S ők is szeretik ha egy 2m feletti férfi szorítgatja őket.


Miért nem velem randiztál?

2023. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Első randin én senkit nem ölelgetek meg puszilgatok.
2023. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Adj neki te puszit
2023. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem, ne kezdeményezz! Azt a bátortalan férfiak sem szeretik. Legalábbis akiket én ismeretem, azoknál nem volt jó pont a kezdeményezés. Legyél türelmes, amíg feloldódik, bátorítsd a viselkedéseddel, és engedd, hogy férfi legyen.
2023. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki te, így már tudni fogjja, hogy már nyugodtan puszilhat
2023. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!